Garbicz Festival 2022. Zobacz naszą fotorelację

fot. Artur AEN Nowicki dla Muno.pl
Relacja
Garbicz Festival 2022 - zdjęcia, foty, galeria, fotorelacja

Znacie to uczucie, kiedy przyjazd do domu po festiwalu oznacza kompletny brak pomysłu, jak się po tym wszystkim ogarnąć? My też. Właśnie wróciliśmy z tegorocznej edycji Garbicz Festival i mamy dla Was wyjątkową galerię naszego fotografa. Sprawdź, jak widział to Artur AEN Nowicki.

Garbicz Festival 2022. Heaven, I’m in heaven…

Garbicz Festival jest jednym z tych festiwali, o którym krążą dziesiątki legend. Jedni nazywają go wesołym miasteczkiem dla dorosłych, inni widzą w nim utopijną wersją rzeczywistości. Jedno jest pewne – we wsi w województwie lubuskim, zamieszkującej 304 osoby, odbywa się jeden z najpiękniejszych festiwali z muzyką elektroniczną na świecie. Nie bez kozery nazywa się Garbicz europejską wersją Burning Mana. Na miejscu, podobnie jak w północnej Nevadzie, odbywa się karnawał zmysłów, zjednoczenie dusz, muzyczny Mount Everest. Kto raz na Garbicz Festival, postawił swoją stopę, już zawsze będzie tam wracał – słyszymy od uczestników festiwalu. Ciężko się z tym nie zgodzić.

Garbicz Festival 2022
Garbicz Festival 2022 / fot. Artur AEN Nowicki

Garbicz Festival 2022. Karty odkryte

Garbicz Festival nie odkrywa praktycznie niczego przed rozpoczęciem wydarzenia. Podaje najważniejsze informacje organizacyjne, to jasne, ale jeśli chcemy tam przyjechać, aby usłyszeć swojego ulubionego artystę, musimy liczyć się z zawodem. I bardzo dobrze. To nie miejsce kultu DJ-a, tylko kraina wspólnego doświadczania. Oczywiście artyści w tym całym zamieszaniu są równie ważni co odwiedzający Garbicz, ale brak podanego line-upu daje poczucie, że są ważniejsze rzeczy niż gonitwa za ulubionym DJ-em.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garbicz Festival 2022 / fot. Artur AEN Nowicki

Line-up tegorocznej edycji nie jest już żadną tajemnicą. Nas cieszy najbardziej występ pięciu reprezentantów polskiej sceny – MKO z closing setem, Anny Borsuk, Valdemara ST, shjva oraz rezydenta wrocławskiego Transformatora Dżony’ego Depa. Kto jeszcze pojawił się na Garbicz Festival? Ciężko wymienić wszystkich naszych faworytów. Ata, Vril, Freddy K, Dasha Rush, Dr. Rubinstein, Marcel Dettmann, DJ Tennis, Margaret Dygas, Edward, Magda – to tylko wierzchołek góry lodowej.

One and only Artur AEN Nowicki przygotował specjalną fotorelację z tego pięknego wydarzenia. Spójrzcie sami, jak cudownie to wszystko wyglądało.

Garbicz Festival 2022. Zobacz nasza fotorelację

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →