Jeden z najciekawszych polskich festiwali DIY ogłasza pełny line-up

Wydarzenie

Gamma Festival już w tym tygodniu! Do składu dołączył m.in. Jacek Sienkiewicz.

„Czy można lepiej spędzić sobotnie popołudnie i wieczór niż leżąc lub tańcząc na trawie, mając pod ręką pyszne jedzenie i napoje, a w zasięgu słuchu numery wyselekcjonowane w większości przez lokalne i zaprzyjaźnione kolektywy oraz nietuzinkowych gości?” – pisaliśmy w naszej relacji z drugiej edycji imprezy. Te słowa najtrafniej opisują Gammę, która już 10 czerwca w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni Parku Miejskiego w Gnieźnie znów będzie pobudzać zmysły słuchu, wzroku, smaku i zapachu.


SOPOROWSKA Photography
Gamma odbędzie się po raz czwarty, i organizatorzy ujawnili właśnie pełny skład artystów. W tym roku postawili na szerokie spektrum gatunków muzycznych. Wystąpi m.in. legenda polskiego techno – Jacek Sienkiewicz, mieszająca R&B z nowoczesną elektroniką Rosalie. czy drum n bassowy dj – Alegria. Pełny skład i bilety na to wydarzenie znajdziecie poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Line-up: Jacek Sienkiewicz (live-PA), Rosalie. (live), Tearpop (live), Weiss (live), Feelaz (dj set), Alegria (dj set), Karawana (dj set), Istota (dj set)
Zdjęcie główne: SOPOROWSKA Photography
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →