„FUSER” – nadchodzi gra będąca symulatorem DJ-a

432
News
fuser

Symulatory to ostatni krzyk gamingowej mody. W wirtualnym świecie możemy wcielić się w kozę, dealera narkotyków lub pilota samolotu. Teraz przyszedł czas na DJ-a...

Fuser – symulator DJ-a

Ostatnie miesiące to prawdziwy wysyp wszelkiej maści symulatorów na rynku gamingowym. W wirtualnym świecie możemy zostać kierowcą tira lub autobusu, poprowadzić samolot, handlować narkotykami, a nawet biegać po mieście kozą, której głównym zajęciem jest uprzykrzanie życia mieszkańcom spokojnego miasteczka. Nie da się ukryć, że istnieje ogromny popyt na tego typu produkcje. Jeśli dodamy do tego niemalejące zainteresowanie grami rytmicznymi pokroju Guitar Hero czy Singstar, oraz duże zainteresowanie muzyką elektroniczną otrzymamy… Symulator DJ-a!

Fuser, bo taki tytuł nosi produkcja, w której przyjdzie nam wirtualnie miksować kawałki, to najnowsza dzieło studia Harmonix. Tytuł ukaże się na konsolach PS4, Xbox One oraz PC.

FUSER – Gameplay Reveal Trailer

Fuser – i Ty możesz miksować

Rdzeń rozgrywki opierać się będzie na łączeniu wokali oraz poszczególnych ścieżek z udostępnionych przez twórców kawałków. Oczywiście do dyspozycji gracza oddana zostanie też jakaś gama efektów, za pomocą których będziemy mogli wzbogacać nasz miks. Jeśli liczycie, że w produkcji znajdziecie swoje ulubione techno kawałki czy ukochane house’owe wygrzewki muszę was rozczarować. Pośród prawie 100 oddanych w nasze ręce utworów znalazły się produkcje takich artystów jak 50 Cent, Cardi B, Fatboy Slim, Migos czy Armin Van Buuren. Nie, na trackliście nie ma Loosing it Fishera, ani symulatora bacskstage’u.

Gra będzie miała premierę w listopadzie tego roku i wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie będzie wymagała do obsługi żadnego kontrolera. Gracze będą mogli się bawić w trzech trybach, z których jednym jest kariera. Wiecie – od sypialni po Tommorowland. Zapowiada się świetna zabawa, o wiele lepsza niż kupno podstawowego kontrolera. Ciekawi mnie czy i tu będzie się grało dać na syncu. A, bym zapomniał. Twórcy zapowiedzieli również, że w grze będziemy musieli robić to, co każdy DJ lubi najbardziej – song requesty… Zacieramy rączki i czekamy!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.