Ponton Music prezentuje Fur Coat – BILETY!

2 222
Wydarzenie
Ponton Music prezentuje Fur Coat – BILETY!

27 kwietnia w stołecznym klubie 1500m2 wystąpi wenezuelski duet Fur Coat z kultowej wytwórni Damiana Lazarusa Crosstown Rebels. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Ponton Music to warszawska wytwórnia muzyczna skupiona głównie wokół takich gatunków jak: deep house, disco, slo mo. Oprócz sukcesów w produkcji i wydawaniu muzyki, label ma na swoim koncie udane imprezy m.in. z udziełem Niny Kraviz, współorganizowaną z projektem Warsaw Calling.
Teraz przyszedł czas na kolejną edycję imprezy spod szyldu Ponton Music z udziałem wenezuelskiego duetu Fur Coat. Israel Sunshine i Sergio Munoz zadebiutowali w wytwórni Crosstown Rebels remixem dla Russ Yallopa. Niedługo po tym panowie wydali dla Damiana Lazarusa debiutancki singiel „Space Ballad”. Największy jednak sukces przysporzyła duetowi wydana niedawno EP’ka „You And I”, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży na Juno.
„Nasza muzyka ukierunkowana jest głównie na klubowe parkiety. Czerpiemy inspirację z house’u i techno, jednak staramy się dodawać do tego cząstkę siebie, w postaci deep’owych i funky’owych brzmień. Mamy nadzieję, że dzięki temu dostarczamy słuchaczowi pewną muzyczną historię.” tłumaczy Fur Coat
W piątek, 27 kwietnia będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo duet Fur Coat w warszawskim klubie 1500m2. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.