Wybierz się na koniec internetu z Muno.pl VIDEO

Lifestyle

Podczas naszej codziennej pracy, polegającej m.in. na przeczesywaniu zakamarków sieci w poszukiwaniu świeżych newsów, często trafiamy na materiały, po zobaczeniu których wiemy, że koniec internetu istnieje.

Dziś piątek, za nami cały tydzień wyszukiwania dla was najbardziej interesujących wiadomości ze świata muzyki elektronicznej. „Internety” często zaskakują i trafiamy na prawdziwe YouTube’owe „kwiatki”, które od dziś obiecujemy skrzętnie zbierać i przedstawiać wam w weekendy.

UWAGA: poniższe treści nawiązują do tematu muzyki w ogóle, nie tylko tej, którą zajmujemy się na co dzień ; )

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz łopatę, która brzmi jak hit Nirvany

Zespół Nirvana został rozwiązany prawie 20-lat temu, ale duch ich największych hitów jest z nami do dziś. Nie tylko za sprawą sprzedanych do tej pory ponad 50 milionów egzemplarzy albumów zespołu, ale też dzięki stwórczej mocy przypadku. Zobaczcie poniżej upadek człowieka, a zarazem narodziny coveru „Smells Like Teen Spirit” na łopacie. Materiał jest tak dobry, że oczywiście zasłużył na 10 godzinną wersję.

Muzyka grana z placków

Oldschoolowi muzyczni grypsiarze nie od dziś mówią na płyty winylowe „placki„. Temat ostatnio nabrał poważniejszego obrotu, po tym jak ktoś spróbował przekonać się czy faktycznie z tortilli można odtwarzać muzykę. Cała akcja była inspirowana nieco rasistowskim żartem, który użytkownik YouTube’a „Kyle” sprawił swoim przyjaciołom z Meksyku. Zobaczcie żart z podłożoną muzyką, oraz prawdziwą płytę stworzoną z placka tortilli.

Siedzę na koniu

Ta pozycja niestety jest bardziej przykra niż śmieszna, ale nie ma co się dziwić, w końcu za sprawą stoi (a właściwie siedzi) David Guetta. Jak na prawdziwego douchebag’a przystało, David otworzył swój cykl imprez „F*** Me I’m Famous” na Ibizie wjeżdżając do klubu Pacha na koniu. Głośna muzyka (w dodatku kiepska), światła i tłum ludzi to nie do końca właściwe otoczenie dla zwierząt. F*** Me I’m Famous? chyba F*** You David!

Innowacyjne połączanie „Hip-Hopu i Rapu”

Podczas pierwszego Młodzieżowego Przeglądu Twórczości Hip-Hopowej w Domu Pracy Twórczej „Cyganeria” (Kudowa Zdrój) można było usłyszeć różne nurty tej muzyki. Z pośród zebranej młodzieży, największą uwagę zwrócił na siebie Damian Gustaw, znany w podziemiu jako „Obcy„.

Do zobaczenia za tydzień w internecie!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →