Fuck Buttons zagrają na After Tauron Nowa Muzyka – BILETY!

Wydarzenie

30 września w katowickim Jazz Club Hipnoza odbędzie się impreza After Tauron Nowa Muzyka, na ktorej główną gwiazdą będzie jeden z najciekawszych duetów współczesnej muzyki elektronicznej - Fuck Buttons!

Andrew Hung i Benjamin Power, czyli Fuck Buttons, zawitają już 30 września do katowickiego Jazz Clubu Hipnoza ze swoim najnowszym materiałem! Opublikowany w tym roku po czteroletniej przerwie nagraniowej album „Slow Focus” to pokaz mistrzowskiej formy obu muzyków, dowód na ich znaczący rozwój artystyczny jaki nastąpił podczas kilku lat wypełnionych koncertowaniem na najważniejszych festiwalach elektronicznych całego świata.
Ich występy na żywo to połączenie hipnotycznych wizualizacji, psychodelicznych dźwięków atakujących z całą mocą i precyzją i szamańskiego uniesienia, które często udziela się publiczności. Warto wspomnieć, że ich katowicki koncert będzie jedyną okazją, aby usłyszeć najnowsze utwory Fuck Buttons w Polsce w tym roku!
Tuż przed nimi wystąpi berliński skrzypek, reżyser i eksperymentator, twórca filmów pokazywanych na festiwalu w Cannes i autor doskonałych remiksów, między innymi Super Furry Animals – Zan Lyons, który zaprezentuje w Jazz Club Hipnoza swoje audio-wizualne show.
Bilety na to wydarzenie dostępne są za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl.

Miejsce: Jazz Club Hipnoza – Katowice
Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →