Fruń Freedom Universe Festival 2022 rusza już za kilka dni! Sprawdź, co będzie się działo

Fot. Materiały organizatora
Eventpromo
Fruń Freedom Universe Festival 2022

Jeśli szukacie odskoczni od rzeczywistości i miejsca, w którym zatracicie się w muzyce, tańcu i sztuce, to Fruń Freedom Universe Festival jest dla Was idealną propozycją.

Fruń Freedom Universe Festival 2022

Jak mówią sami organizatorzy imprezy, która zawita w dniach 16-19 czerwca do miejscowości Tuczno Drugie, powstała ona „z idei, marzenia i świadomości, że każdy człowiek ma moc, by kreować własną rzeczywistość”. W ciągu czterech dni czekać będą na Was koncerty, liczne warsztaty, kręgi i ceremonie duchowe, jam session oraz pokazy sztuki wizualnej/performatywnej. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji w postaci stoiska z rękodziełem, galerią sztuki, pokazów kuglarskich i wiele innych. Wszystko to ma odbyć się w otoczeniu cudownej, mistycznej natury i w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze.  

Fruń Freedom Universe Festival 2022 rusza już za kilka dni! Sprawdź, co będzie się działo
Fot. Materiały organizatora

Program

Dokładny program Fruń Freedom Universe Festival 2022 wygląda następująco:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Świat Freedom Universe tworzy kilka elementów: 

SCENA KORZENI – Live/Folk/Etno/Tribal/Psychodelic Rock/New Age/World Music/Organic House/Downtempo

Scena powstała na granicy lasu, wyrastająca z ziemi, pnąca się niczym korzenie drzewa. To tu poczuć możecie bliskość z naturą, doświadczyć mocy ognia i ziemi, zwrócić się ku naszym przodkom, zatopić się w energii światła i wdzięczności. Głównym tematem Sceny Korzeni jest etniczność i na muzykę inspirowaną tym stylem możecie liczyć. Poza tym będzie żywo, organicznie, a co za tym idzie, pojawi się wiele instrumentów i eksperymentów.

SCENA KOSMOSU – Psytrance/Goa/Full on/Dark/Forest/Progressive

Wyruszając w międzygalaktyczną podróż, natknąć możemy się na wyjątkowy twór. Niczym statek kosmiczny zapraszający na swój pokład wszystkim freedomianom oferuje przygodę życia. Za sterami zasiądą doświadczeni piloci, którzy przeprowadzą nas przez świat muzyki elektronicznej. Czeka nas prawdziwa eksplozja energii i dźwięków, dopełniona przez efekty wizualne. Wyjątkowe dekoracje, niezwykłe pokazy i najpiękniejsze ze wszystkich rozgwieżdżone niebo przypomną nam, że wszelkie ograniczenia są jedynie złudzeniem. Odważmy się je przełamać. Sky is no limit.

Fruń Freedom Universe Festival 2022 rusza już za kilka dni! Sprawdź, co będzie się działo
Fot. Materiały organizatora

STREFA WARSZTATÓW

Ciekawość. Otwartość. Nieustanny rozwój. Fruniemy przed siebie, fruniemy w nieznane. Fruniemy, by wznieść się na wyżyny ludzkiego potencjału. By odkrywać w sobie nowe talenty. By po prostu dobrze się bawić. Na festiwalu nie zabraknie ku temu okazji. Czekają nas m.in.:

– prelekcje i warsztaty świadomościowe
– warsztaty taneczne i ruchowe, m.in. różne rodzaje jogi
– warsztaty muzyczne
– warsztaty artystyczne
– kręgi i ceremonie

STREFA JAM SESSION

Czeka na Was również strefa jam session, gdzie przy blasku ognia nadejdzie czas muzycznych eksperymentów. Organizatorzy zapraszają do przynoszenia wszelkich instrumentów zarówno doświadczonych muzyków, jak i osoby zupełnie niedoświadczone. 

Weź bęben, grzechotkę, złap prosty rytm. Śmiało użyj swojego głosu. Jeśli nigdy nie próbowałeś śpiewać, nigdy nie grałeś na żadnym instrumencie – to wspaniale! Jesteś w najlepszym możliwym miejscu, by rozpocząć nową przygodę. Bo muzyka jest w każdym z nas. Potrzeba tylko odrobiny odwagi i decyzji, aby zechcieć ją dostrzec. A kiedy się to uda… Cóż, wtedy dzieje się już tylko magia.

– czytamy w informacji prasowej

Fruń Freedom Universe Festival 2022 rusza już za kilka dni! Sprawdź, co będzie się działo
Fot. Materiały organizatora

Fruń Freedom Universe Festival 2022 – bilety i karnety

Bilety na Fruń Freedom Universe Festival 2022 w cenie od 120 zł dostępne są w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Kup bilet na Fruń Freedom Universe Festival 2022!

Biletomat.pl
120 zł PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →