Jedyne Wyjście z Kolombo – BILETY!

2 392
Wydarzenie
Jedyne Wyjście z Kolombo – BILETY!

13 stycznia na zaproszenie kolektywu fructi.org w warszawskim klubie Jedyne Wyjście wystąpi Kolombo! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Olivier Grégoire aka Kolombo pochodzi z miasta Namur w południowej Belgii, gdzie od lat z dużym sukcesem organizuje własne imprezy. Jako producent zasłynął głównie dzięki serii wydawnictw dla należącej do Sharama Jey’a wytwórni King Kong oraz Ep’kami stworzonymi wraz z Djerom jako Loulou Players

W dyskografii Kolombo znajdziemy kilkadziesiąt wydawnictw m.in. dla: Boxer, Blu Fin, Kompakt, Noir Music czy też Vice Versa Recordings.  Grégoire to artysta o wielu muzycznych twarzach, świadczy o tym nie tylko mnogość pseudonimów czy projektów, w których bierze udział, a przede wszystkim zróżnicowany charakter produkcji.

Artystę będziemy mieli okazję usłyszeć na żwyo 13 stycznia 2012 roku w warszawskim klubie Jedyne Wyjście. Oprócz gwiazdy wieczoru na imprezie usłyszymy reprezentantów kolektywu fructi.org – GplusR, Johnny W, Luxtone, NoToMash, Pysh.
Kolombo – December set 2011 by kolombo