Front 242 w Polsce. Legenda elektroniki zagra w Progresji

326
Eventpromo
FRONT 242

Front 242 - legenda industrialnych brzmień. Prekursorzy EBMowych rytmów z prawie 40-letnim stażem artystycznym. Już niedługo w Polsce!

Front 242 – prekursorzy EBM

Ciężko mówić o rozwoju muzyki EBM, potocznie określanej jako fuzja niemieckiego electropunka z brytyjską muzyką industrialną, bez Frontu 242. Założona w 1981 roku kapela jest jedną z najważniejszych formacji dla muzyki elektronicznej ostatniego półwiecza. Ich pierwszy singiel Body to body do dziś uważany jest za nagranie prekursorskie, wytyczające zupełnie nowe szlaki, na początku lat 80. ubiegłego wieku.

Pomimo upływu lat, muzyka belgijskiego zespołu nie sprawia wrażenia nadgryzionej przez ząb czasu. Wręcz przeciwnie. W dobie niezwykle popularnych syntezatorowych eksperymentów, Front 242 wciąż wyróżnia się oryginalnym stylem i porywającymi kompozycjami.

Front 242 – Headhunter

Front 242 po raz ostatni w Polsce usłyszeć mogliśmy w 2009 roku podczas festiwalu Castle Party. Jest to zatem dość unikatowa propozycja koncertowa.

Jeśli macie jeszcze wątpliwości, czy warto wybrać się do warszawskiej Progresji, to łapcie video z koncertu Front 242, który odbył się w 2018 roku. Panowie, pomimo nie jednej wiosny na karku, wciąż mają niesamowitą energię sceniczną!

Front 242 – 16 maja 2020 – Warszawa, Progresja

Koncert Frontu 242 odbędzie się 16 maja w warszawskiej Progresji. Bilety na wydarzenie wciąż są dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie na stronie Biletomat.pl.

Front 242 - Warszawa, Progresja | 16.05.2020

Biletomat.pl
od 90 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.