Nowy album Fritza Kalkbrennera

Zapowiedzi

Druga płyta niemieckiego wokalisty i producenta Fritza Kalkbrennera będzie nosić tytuł 'Sick Travellin'' i ukaże się w październiku nakładem berlińskiego Suol.

Zanim Fritz Kalkbrenner na dobre rozpoczął karierę muzyczną, pracował jako dziennikarz m.in. stacji MTV. Pierwszym krokiem w nowym kierunku był wspólny numer ’Forms & Shapes’ z Saschą Funke. Prawdziwy rozgłos przyniósł mu jednak nagrany wraz z bratem Paulem utwór ’Sky & Sand’, głównie przez sukces filmu ’Berlin Calling’. Od tego czasu Fritz bardzo stara się być samodzielnym artystą i nie pozostawać w cieniu brata, który doskonale odnalazł się w nowym wymiarze sławy.
W październiku 2010 roku Fritz Kalkbrenner wydał swój debiutancki album ’Here Today Gone Tomorrow’, z którego pochodzą nieźle przyjęte single ’Facing The Sun’ oraz ’Right In The Dark’. Kolejny krążek, zatytułowany ’Sick Travellin’’, ukaże się niemal 2 lata po długogrającym debiucie. Fritz zapowiada, że nowa płyta będzie bardziej organiczna i dojrzała muzycznie.
Pierwszym singlem z 'Sick Travellin” będzie numer ’Get A Life’, którego krótką próbkę znajdziecie na profilu Souncloud wytwórni Suol.
Fritz Kalkbrenner – Sick Travellin’ [Suol]
Data wydania: 19.10.2012
Tracklista:
01. Sick Travellin’ Pt.1
02. Chequer Heart Day
03. Get A Life
04. Make Me Say
05. No Peace Of Mind
06. Hummin’ Hills
07. Little By Little
08. Monte Rosa
09. Can’t Stand The Fire
10. By Any Means
11. Willing
12. Brumaire
13. Sick Travellin’ Pt. 2


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →