Beats Friendly obchodzi 10-lecie!

News

Nie było lepszego momentu na świętowanie dekady działalności kolektywu Beats Friendly jak 10. edycja FreeFormFestival!

Kolektyw stworzyła grupa przyjaciół, didżejów, dziennikarzy muzycznych, promotorów i aktywistów klubowych, którzy przez lata kształtowali gusta muzyczne nie tylko warszawskich klubowiczów. W skład kolektywu weszli: Novika, Gama, Bartek Winczewski, Harper, Lexus, Rawski, Lipstick, Petter Von Coil i Grom. I choć po latach cześć z nich już nie występuje, jednak nadal Beats Friendly mają bardzo duży wpływy na rynek muzyczny i klubowy w Polsce,  pracując w rozgłośniach radiowych, mediach, wytwórniach płytowych czy agencjach koncertowych.
Część z nich nadal z powodzeniem produkuje muzykę i występuje jako didżeje rozkręcając imprezy w całej Polsce. Specjalnie z okazji swojego 10-lecia, Beats Friendly na jeden, jedyny wieczór reaktywują swój oryginalny skład! Podczas FreeFormFestival, nie tylko będzie można ich wszystkich usłyszeć, ale staną się też kuratorami Sceny Klubowej, na której wystąpią w gronie swoich przyjaciół!
Szykujcie się na eklektyczną podróż przez dekadę, przez gatunki i numery, które przez lata poruszały publikę „beatsów” i ich samych. Sprawdźcie co kręci ich dziś i czy da się do tego tańczyć!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →