Mr. Oizo dołącza do składu Free Form Festival 2011

Zapowiedzi

W połowie października w Warszawie odbędzie się 7. edycja Free Form Festival. Organizatorzy imprezy ogłaszają kolejne nazwiska artystów!

Free Form Festival to wydarzenie, które prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim, a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych. Program FFF jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach –  w programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie, jak również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu.

Free Form Festival już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń artystycznych w Warszawie. W dniach 14 – 15 października 2011 roku w Centrum Kultury Koneser odbędzie się 7. edycja tego niezwykłego wydarzenia muzycznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj organizatorzy imprezy ogłosili kolejną gwiazdę festiwalu. Jest nią ikona europejskiej sceny klubowej, gwiazda kultowej wytwórni Ed Banger, producent Uffie i jeden z najsłynniejszych francuskich dj’ów – Mr. Oizo!

Potwierdzeni artyści na Free Form Festival 2011:

Mum, Does It Offend You, Yeah?, Birdy Nam Nam, Red Snapper, Yuksek, Mr. Oizo

Cena biletów:

– 140 zł – do 31.08
– 160 zł – od 1.09
– 180 zł – od 1.10

Więcej info: Free Form Festival 2011

Źródło: materiały organizatora

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →