Francois Dubois po raz pierwszy w Polsce!

News

U progu roku 2008 cykl ‘Are U Avangard?’ po raz pierwszy zagości w jednym z najbardziej ambitnych i najlepiej nagłośnionych klubów stolicy – Vinylu. Gościem specjalnym sobotniej nocy 26 stycznia będzie mistrz deephouse’owych brzmień, Francois Dubois.

To nie kto inny jak Lars Sandberg, jeden z najbardziej szanowanych djów i producentów brytyjskiej sceny elektronicznej, znany lepiej jako Funk D’Void.

Ten mieszkający obecnie w Barcelonie Szkot rozpoczął swoją karierę pod koniec lat 80tych, gdy wraz z duetem Slam stanowił o kształcie rodzącej się dopiero house’owej sceny Glasgow.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obecnie ma na swoim koncie trzy autorskie płyty wydane dla renomowanej oficyny Soma Records, niezliczone ilości remiksów dla artystów pokroju New Order, Kraftwerk, Underworld, Laurenta Garnier oraz Kevina Saundersona.

Jako Dj z powodzeniem od wielu lat występuje na całym świecie, a o jego popularności najlepiej świadczy rokrocznie wypełniony po brzegi kalendarz.

Jako Francois Dubois Lars wystąpi po raz pierwszy w Polsce. U jego boku zagrają Glasse, Decoy oraz Kamil.

Imprezy ‘Are U Avangard?’ to nie tylko dobra muzyka. Tej nocy zmienimy klub nie do poznania. Specjalne oświetlenie, bogata scenografia, żywe rzeźby i aranżacja wizualna pokażą Wam jego nowe oblicze!

Impreza Are u avangard? Francois Dubois

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →