Francja pokazuje jak wykorzystywać poprzemysłowe przestrzenie. Otwarcie nietuzinkowy Warehouse’u o wkrótce

Fot. Yoyuka
News
Yoyaku, Francja, Warehouse, Paryż

Gdzieś, nieopodal Paryża, mieści się Warehouse z prawdziwego zdarzenia mogący pomieścić ponad 2 tysiące osób. W pakiecie z powierzchnią outdoorową drugie tyle zmieści się na zewnątrz. Czym jest hala Vault w Le Bourget i dlaczego od ogłoszenia w niej premierowego wydarzenia, elektryzuje ona nie tylko samych paryżan, ale i resztę Francji?

Po udanym zeszłorocznym sezonie, kolektyw Yoyako rozpoczyna nowy rozdział w swojej przygodzie z promotorką. Wszystko za sprawą odkrytej miejscówki nieopodal podparyskiego Saint-Denis, w której dwa razy w miesiącu odbywać się będą imprezy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kompleksu. Wielkie otwarcie nowej przestrzeni zaplanowano na 7 maja.

Francja bogatsza o nietuzinkowy Warehouse

Warehouse o powierzchni około 2 400 m² i 4 000 m² powierzchni zewnętrznej położony jest w Le Bourget, 15 minut jazdy komunikacją miejską od Gare du Nord. Od początku maja odbywać się w nim będą imprezy plenerowe i comiesięczne eventy w części zamkniętej. Projekt koordynowany jest przez kolektyw Yoyaku i Galerię Sztuki Chapelle XIV, które wyposażyły wnętrze hali w studia nagrań i pracownie dla artystów, które będą sprzyjać współpracy, poznawaniu i rozwojowi młodych talentów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po sezonie letnim do dyspozycji sceny artystycznej i kulturalnej Vault oddane zostaną nowe wnętrza, przekształcając magazyn w prawdziwą przestrzeń multidyscyplinarnych kreacji: warsztaty dla artystów, studia nagrań, małe restauracje i przestrzenie wystawiennicze.

pisze Yoyaku
Francja, Paryż, Warehouse
Fot. Yoyuka

Ta nietuzinkowa przestrzeń będzie na co dzień miejscem pracy dla regionalnych artystów specjalizujących się w sztukach cyfrowych i immersyjnych. Jak mówi Yoyuka, w lecie miejsce będzie pełniło funkcję otwartej przestrzeni festiwalowej, a w zimie zostanie otwarte w środku, gdzie odbywać się będą bardziej kameralne imprezy.

Wszyscy pamiętamy Yoyaku Warehouse 2019: ogromny magazyn, niesamowity soundsystem, piękny line-up! Postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie w wyjątkowym miejscu, będącym wynikiem wieloletnich poszukiwań. będzie gościć bogaty i eklektyczny program muzyczny od maja, z dwoma wydarzeniami w miesiącu. Magazyn w nocy, plener w ciągu dnia. Vault będzie miejscem dla każdego.

napisał kolektyw Yoyuka na Instagramie

Pierwsze wydarzenie w formie wernisażu odbędzie się w sobotę 7 maja od 20:00 do 6:00 rano dnia następnego. Z kolei na pierwszej imprezie zagrają m.in. Craig Richards, Nicolas Lutz, Sugar Free, Rhadoo, Satoshi Tommie, Youandewan.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →