Franc Moody zagra w maju 2020 w Warszawie

Eventpromo
Franc Moody w Warszawie

Franc Moody pojawi się w przyszłym roku w Polsce. Kolektyw z Londynu zagra w maju 2020 w Hydrozagadce.

Franc Moody. Dowód na to, że funk ma się dobrze

Franc Moody to angielski zespół grający muzykę, którą można określić mianem współczesnego funk’u o silnym podłożu elektronicznym. Artyści nie kryją swoich inspiracji takimi artystami jak Jamiroquai czy Daft Punk. Ich brzmienia emanują ciepłymi, rytmicznymi dźwiękami, które wprawią w ruch niemalże każdego odbiorcę. Całości dopełniają wysokie, zachęcające do pląsów na parkiecie, linie wokalne.

Franc Moody – posłuchajcie nowego singla

Wydany w październiku tego roku singiel Terra Firma szybko zjednał sobie serca fanów muzyki tanecznej na całym świecie. Wydawnictwo stanowi zapowiedź nadchodzącej, debiutanckiej płyty formacji. O dobrym odbiorze najlepiej, w mojej opinii, świadczy fakt powstania remixu tegoż utworu Franc Moody w wykonaniu samego Gerda Jansonapersony słynącej z wyrafinowanego gustu muzycznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Franc Moody – Terra Firma

Franc Moody w Warszawie – bilety, premiera płyty

Koncert angielskiego kolektywu odbędzie się w środę 18 marca 2020 w stołecznym klubie Hydrozagadka. Warto wspomnieć, że wydarzenie odbędzie się zaledwie kilka tygodni po premierze debiutanckiej płyty Franc Moody pt. Dream in colour, która ukarze się 28 lutego.

Bilety dostępne już dziś na Biletomat.pl.

Franc Moody w Warszawie - Hydrozagadka | 18.03.2020

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →