Four Tet udostępnił nowe kawałki na SoundCloudzie

505

Brytyjski muzyk wypuścił długo oczekiwaną nową wersję Lose My Breath oraz cztery kolejne utwory.

Four Tet wziął na warsztat Destiny’s Child

Four Tet wydał w zeszłym miesiącu swój najnowszy album Sixteen Oceans. Artysta jednak na tym nie poprzestał i właśnie wrzucił na swój kanał na platformie SoundCloud partię świeżych, luźnych utworów. Wśród nich znalazły się m.in. kawałki z samplami Lose My Breath Destiny’s Child oraz On & On Erykah Badu.

Four Tet – Filter drums 132

Four Tet i jego randomy

Muzyk już wcześniej wrzucał podobne „dropy” do sieci. Kilka lat temu wydał nawet cały album zatytułowany Randoms, będący zbiorem utworów, które przygotowywał specjalne na potrzeby różnych kompilacji w latach 1996-2003. Wśród nich znalazł się cover Jimiego Hendrixa Castle Made of Sand, pochodzący z LateNightTales.

Four Tet – na scenie od ponad 2 dekad

Four Tet, czyli Kieran Hebden, ma na swoim koncie kilka rewelacyjnych albumów. Nagrywał też z Burialem oraz Thomem Yorkem. Habden był współtwórcą brytyjskiej formacji Fridge. Na swoich albumach łączy różne gatunki muzyczne z elektroniką i żywymi instrumentami, choć jego nowe wydawnictwa inspirowane są housem. Bardzo często remiksuje także utwory innych wykonawców.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.