Kompilacje Four Teta oraz Jamie Jonesa dla Fabric gotowe!

Zapowiedzi

Four Tet oraz Jamie Jones ogłosili właśnie, że zakończyli prace nad swoimi kompilacjami dla londyńskiego klubu Fabric.

Jamie Jones to jedna z najgorętszych postaci na elektronicznej scenie muzycznej. Już pierwsze wydawnictwa dla Freak n’ Chic oraz Crosstow Rebels przyniosły artyście ogromny rozgłos. To także nakładem należącego do Damiana Lazarusa labelu ukazał się debiutancki album Jonesa zatytułowany „Don’t You Remember The Future”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2009 roku wraz ze swoim długoletnim przyjacielem Lee Fossem, artysta założył duet djsko-producencki – Hot Natured. Kilka dni temu Jamie Jones na swojej oficjalnej stronie Facebook, napisał o ukończeniu pracy nad najnowszą kompilacją ’Fabric 59′. Niestety nie zostały podane szczegóły tego wydawnictwa. Wiadomo tylko, że płyta ma się ukazać w sierpniu tego roku.

Nieco więcej informacji na temat swojego mixa za pośrednictwem serwisu Twitter zdradził Four Tet, czyli Kieran Hebden, współtwórca brytyjskiej formacji Fridge. Na swoim koncie artysta ma kilka rewelacyjnych albumów, a ostatnio bardzo głośny singiel, nagrany wraz z Burialem oraz Thomem Yorkem.

Jego 'FabricLive 59′, trafi na sklepowe półki dopiero we wrześniu. Jak sam pisze Four Tet – „specjalnie na potrzeby kompilacji wyselekcjonowałem numery, które są niezwykle trudne do dostania w Wielkiej Brytanii, większość z nich ukazała się na undergroundowych White Labelach”. Na „FabricLive 59” nie zabraknie również kilku premierowych produkcji od samego Kierana.

Wygląda na to, że londyński klub Fabric nie zwalnia tempa jeśli chodzi o zapraszanie gwiazd światowego formatu do nagrywania swoich eskluzywnych serii kompilacji.

Więcej informacji na temat mixów Jamie Jonesa oraz Four Teta znajdziecie już wkrótce na Muno.pl.

MUNO.TV 10 Four [email protected] 2010 Płock/Poland 2010 from Muno.TV on Vimeo.


BR #49 Four Tet by BOILER ROOM

Jamie Jones – The Flawless Sound Podcast – 23-04-2011 by R_co

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →