Fort BEtone – nowy cykl imprez od Bunker Events

Eventpromo
Fort BEtone

Po ciepło przyjętym cyklu Fort Open Air, ekipa Bunker Events powraca z nową serią wydarzeń na jesień i zimę - Fort BEtone w nowej lokalizacji. Sprawdźcie szczegóły.

Fort BEtone – nowy cykl imprez twórców Fort Open Air

Sezon letni w Warszawie upłynął pod znakiem imprez pod gołym niebem z cyklu Fort Open Air. Jego twórcy już 30 listopada wystartują z nową serią w mało eksploatowanej dotychczas w świecie muzyki elektronicznej przestrzeni w centrum Warszawy – Pin Up Studio.

To ponad 1000 m2 imponującej postindustrialnej przestrzeni, w której na co dzień mieści się wielofunkcyjne studio fotograficzne. W jego skład wchodzą cztery sale. Trzy z nich zostaną oddane do użytku gości, w tym dwie na potrzeby scen, na których królować będzie muzyka techno i house w ich wielu, nieszablonowych odmianach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podczas tych jesienno-zimowych wydarzeń będziecie mogli posłuchać artystów z zagranicy oraz czołówkę polskiej sceny elektronicznej. Jak zapewniają organizatorzy, entuzjaści imprez Bunker Events mogą być pewni, że i tym razem doświadczą wyjątkowych emocji:

Wiemy jedno – to będzie nowy Fort, a jednak wypełniony atmosferą i energią znaną nam z poprzednich wydarzeń. Napędza nas odbiór sympatyków, dlatego spotkamy się wkrótce, tym razem w murach, które damy odkryć na nowo fanom elektroniki z Warszawy i nie tylko.

Wśród artystów, którzy zagrają na Fort BEtone 30 listopada znaleźli się m.in.: Amotik, dla którego będzie to pierwszy występ na żywo w Polsce, włoski producent Antonio De Angelis czy Rey&Kjavik prowadzący wytwórnię RKJVK. Jeśli chodzi o polskich twórców, to usłyszymy Anję Kraft i EnigmatiCa. Sprawdźcie pełen line-up imprezy. W line-upie znaleźli się także
artyści wizualni: projekt VISUALISM, w którego skład wchodzi VJ FkS oraz EYE. 

Fort BEtone – 30 listopada w Warszawie – line-up

C O N C R E T U M:
Amotik LIVE (Amotik / 47 / FIGURE •)
Antonio De Angelis (Children of Tomorrow / Dynamic Reflection)
Anja Kraft (electrified. / Instytut)
Thomas Luke (Bunker Events / Bear’lin Station)

A U R U M:
Rey&Kjavïk (RKJVK / mobilee records)
EnigmatiC (Schron / Otake Records)
KUAK (Bunker Events)
Piotr Ho (Bunker Events)

fort betone

Fort BEtone – 30  listopada, Warszawa, Pin Up Studio – bilety

Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki w cenie 40 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Fort BEtone - 30  listopada, Warszawa, Pin Up Studio

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →