Foals powracają z premierowym materiałem

Zapowiedzi

"What Went Down" - taki tytuł nosi najnowsza płyta formacji Foals, która trafi do sklepów w sierpniu. Pierwszego singla z nowego krążka posłuchamy już jutro.

Foals powstali w 2005 roku w Oxfordzie i nie musieli długo czekać na sukces, który nadszedł wraz z pierwszym albumem „Antidotes„. Grupa wyróżniała się spośród innych brytyjskich zespołów, stawiających na mieszankę rocka, elektroniki i popu. Funkowa gra basu, minimalistyczne, przeplatające się partie gitar i głos Yannisa Phillippakisa nadały ich muzyce charakteru.
W 2010 roku grupa wydała kolejny krążek, „Total Life Forever„, a 3 lata później do dyskografii Foals dołączył „Holy Fire„. 28 sierpnia światło dzienne ujrzy nowa płyta, zatytułowana „What Went Down„, którą wyprodukował James Ford z Simian Mobile Disco. Pierwszego singla z nadchodzącego krążka posłuchamy już jutro – premiera odbędzie się na antenie BBC.
Przypominamy, że Foals są gwiazdami Kraków Live Festival, który odbędzie się 20 sierpnia. Podczas koncertu z pewnością zaprezentują premierowy materiał.
Foals – What Went Down [Warner Music]
Data wydania: 28.08.2015
Tracklista:
01. What Went Down
02. Mountain at My Gates
03. Birch Tree
04. Give It All
05. Albatross
06. Snake Oil
07. Night Swimmers
08. London Thunder
09. Lonely Hunter
10. A Knife in the Ocean
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →