Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

BEEDEE
News
MUST DIE! zapowiedział nowy album. Na zdjęciu ze Space Laces

Dużo basu na horyzoncie! W ciągu jednego tygodnia swoje nowe albumy zapowiedziało trzech topowych basowych producentów - ILLENIUM, MUST DIE! oraz Flume.

ILLENIUM – Fallen Embers

Amerykański producent od miesięcy dawał nam do zrozumienia, że premiera jego czwartego albumu wisi w powietrzu. Wszystko to za sprawą regularnie wydawanych singli, które dopełnią tracklistę nadchodzącego latem Fallen Embers.

Do tej pory ILLENIUM opublikował cztery albumowe kawałki – First Time z iian dior, Hearts On Fire z Dabin i Lights, Paper Thin z TomDeLonge i Angels & Airwaves oraz Nightlight z Aniką Wells.

30-letni reprezentant future bassu i melodic dubstepu poinformował, że nadchodzący longplay ujrzy światło dzienne latem tego roku. Potwierdzonymi na tą chwilę gośćmi na Fallen EmbersExcision, SLANDER, Krewella i William Back.

Drugi album w karierze MUST DIE!

Kto przysłowiowo siedzi w dubstepowym półświatku, ten z pewnością jest zaznajomiony z pozycją MUST DIE! w gatunkowej hierarchii. Obok Space Laces i Moody Gooda, wymieniany jako jeden z najlepszych inżynierów dźwięku, którego jakiekolwiek próby podrobienia kończą się fiaskiem.

MUST DIE! od lat reprezentuje barwy brytyjskiego Never Say Die, ale jako debiutancki album Death & Magic został wydany nakładem OWSLA Skrillexa i to aż 7 lat temu.

Skrillex potwierdził, że wkrótce wyda nową muzykę

Od tygodni Never Say Die skupia się na promocji nadchodzącego albumu Trampy, więc najnowsze wieści z obozu MUST DIE! zaskoczyły z pewnością nie tylko mnie, ale i znaczną cześć basowych fanów.

Totalnie znienacka, 8 kwietnia, MUST DIE! ogłosił, że wydaje swój sofomor – CRISIS VISION, którego premiera już 21 maja!

Podobnie jak w przypadku ILLENIUM, ze strony dubstepowego producenta również dostaliśmy jak na razie cztery albumowe utwory.

MUST DIE! – CRISIS VISION LP (premiera 21 maja)

Nowy album Flume’a w 2021?

W przypadku autora elektronicznego arcydzieła z 2016 roku, zatytułowanego Skin, sytuacja nie jest tak klarowna jak u pozostałej dwójki bohaterów wpisu.

Flume – Skin

Flume, wspólnie ze swoim wieloletnim artystycznym kolaboratorem – Jonathanem Zawadą, skupia się na promocji swoich projektów NFT. Przy publikacji zapowiedzi najnowszego z nich, Flume poruszył temat nowego albumu, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów.

W najbliższą niedzielę na Nifty Gateway premiera naszego ostatniego dropu – zapowiedź wizualizacji z nowego albumu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flume (@flume)

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Dimension, Sleepnet, Apashe – TOP 10 basowych premier I kwartału 2021

5 kwietnia 2021
Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

„All My Homies Hate Skrillex” – historia upadku dubstepu

2 lutego 2021
Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

10 lat temu Skrillex zremiksował „Cinema” Benny Benassi

25 marca 2021
Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.