Flume, ILLENIUM i MUST DIE! zapowiedzieli nowe albumy!

BEEDEE
News
MUST DIE! zapowiedział nowy album. Na zdjęciu ze Space Laces

Dużo basu na horyzoncie! W ciągu jednego tygodnia swoje nowe albumy zapowiedziało trzech topowych basowych producentów - ILLENIUM, MUST DIE! oraz Flume.

ILLENIUM – Fallen Embers

Amerykański producent od miesięcy dawał nam do zrozumienia, że premiera jego czwartego albumu wisi w powietrzu. Wszystko to za sprawą regularnie wydawanych singli, które dopełnią tracklistę nadchodzącego latem Fallen Embers.

Do tej pory ILLENIUM opublikował cztery albumowe kawałki – First Time z iian dior, Hearts On Fire z Dabin i Lights, Paper Thin z TomDeLonge i Angels & Airwaves oraz Nightlight z Aniką Wells.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

30-letni reprezentant future bassu i melodic dubstepu poinformował, że nadchodzący longplay ujrzy światło dzienne latem tego roku. Potwierdzonymi na tą chwilę gośćmi na Fallen EmbersExcision, SLANDER, Krewella i William Back.

Drugi album w karierze MUST DIE!

Kto przysłowiowo siedzi w dubstepowym półświatku, ten z pewnością jest zaznajomiony z pozycją MUST DIE! w gatunkowej hierarchii. Obok Space Laces i Moody Gooda, wymieniany jako jeden z najlepszych inżynierów dźwięku, którego jakiekolwiek próby podrobienia kończą się fiaskiem.

MUST DIE! od lat reprezentuje barwy brytyjskiego Never Say Die, ale jako debiutancki album Death & Magic został wydany nakładem OWSLA Skrillexa i to aż 7 lat temu.

Skrillex potwierdził, że wkrótce wyda nową muzykę

Od tygodni Never Say Die skupia się na promocji nadchodzącego albumu Trampy, więc najnowsze wieści z obozu MUST DIE! zaskoczyły z pewnością nie tylko mnie, ale i znaczną cześć basowych fanów.

Totalnie znienacka, 8 kwietnia, MUST DIE! ogłosił, że wydaje swój sofomor – CRISIS VISION, którego premiera już 21 maja!

Podobnie jak w przypadku ILLENIUM, ze strony dubstepowego producenta również dostaliśmy jak na razie cztery albumowe utwory.

MUST DIE! – CRISIS VISION LP (premiera 21 maja)

Nowy album Flume’a w 2021?

W przypadku autora elektronicznego arcydzieła z 2016 roku, zatytułowanego Skin, sytuacja nie jest tak klarowna jak u pozostałej dwójki bohaterów wpisu.

Flume – Skin

Flume, wspólnie ze swoim wieloletnim artystycznym kolaboratorem – Jonathanem Zawadą, skupia się na promocji swoich projektów NFT. Przy publikacji zapowiedzi najnowszego z nich, Flume poruszył temat nowego albumu, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów.

W najbliższą niedzielę na Nifty Gateway premiera naszego ostatniego dropu – zapowiedź wizualizacji z nowego albumu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flume (@flume)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →