Pobierz FL Studio dla Mac OSX!

Technologia

Producent FL Studio przygotował specjalną wersję programu przeznaczoną do uruchomienia na komputerach Apple. Wersja testowa została udostępniona wszystkim użytkownikom.

Producent FL Studio, firma Image-Line, w końcu wysłuchała próśb tysięcy użytkowników o przeniesienie swojego flagowego produktu na platormę Mac. Nie oznacza to jednak przygotowania natywnej wersji FL Studio na komputery Apple, co wiązałoby się z napisaniem całego programu od nowa, a jedynie umożliwienie łatwej instalacji i uruchomienia wersji dla Windows na OSX.

Producent zintegrował FL Studio z popularnym oprogramowaniem Crossover, służącym do uruchamiania pecetowych aplikacji w środowisku OSX bez potrzeby stawiania na dysku systemu Microsoftu. Tak zmodyfikowany FL Studio 11 nie powinien przysparzać użytkownikowi większych problemów i zachowywać się niemal jak natywny program dla Maka. Dodatkowo można przenieść kolekcję ulubionych wtyczek VST.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

FL Studio 11 dla OSX w wersji beta można pobrać za darmo. Domyślnie program jest w wersji demo, a zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z tego samego klucza, co w wersji dla Windows.

Więcej: http://www.image-line.com/documents/news.php?entry_id=1378290309&title=fl-studio-mac-osx-beta

POBIERZ: FL STUDIO 11 OSX INSTALLER (BETA) [470 MB]

FILMY INSTRUKTAŻOWE:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →