FKA twigs po raz pierwszy w Polsce – ZAMÓW BILETY

2 440
Wydarzenie
FKA twigs po raz pierwszy w Polsce – ZAMÓW BILETY

Jedna z najbardziej ekscytujących i fascynujących artystek współczesnej sceny - FKA twigs - wystąpi 22 października w warszawskim klubie Basen. Bilety na jej koncert możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Po raz pierwszy świat usłyszał o FKA twigs przy okazji premiery „EP1”, wydanego własnym sumptem w 2012 roku cztero-utworowego mini-albumu. Już pierwsze piosenki wywołały spore poruszenie wśród internautów i dziennikarzy. Kolejny, wydany rok później „EP2”, dodatkowo podgrzał atmosferę wokół młodej wokalistki i zwiększył apetyt na jej pierwszą płytę długogrającą. Obecnie 26-letnia FKA twigs (a właściwie Tahliah Barnett) uznawana jest za jedną z najbardziej ekscytujących i fascynujących artystek współczesnej sceny.
W sierpniu premierę miał jej debiutancki album, zatytułowany „LP1„, który zbiera bardzo pochlebne opinie. W tym miejscu zachęcamy do przeczytania naszej recenzji krążka, ocenionego na pełne pięć „gwiazdek”.
Jeśli jesteście ciekawi jak materiał z płyty brzmi na żywo, nie możecie przegapić jedynego koncertu FKA twigs w naszym kraju, który odbędzie się 22 października w warszawskim klubie Basen. Organizatorem wydarzenia jest agencja Go Ahead, a bilety możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.