Fischerle z debiutanckim albumem – KONKURS!

Konkurs

W konkursie Muno.pl możecie zdobyć debiutancki album warszawskiego artysty Fischerle - "The Big Sleep", który właśnie ukazał się na belgijskim labelu U-Cover.

Fischerle to jeden z głównych przedstawicieli nurtu dub-techno w Polsce. Zadebiutował na składance „Files Under Dub 3”, a w ciągu ostatnich trzech lat wydał sporo EP-ek na Minicromusic, Qunabu, Entropy i Basic_Sounds. Koncertował w Polsce i za granicą obok postaci, takich jak Kode 9, Shed, DJ Spooky, Moritz von Oswald Trio, Mikkel Metal czy Kenneth Christiansen.
Debiutancki album „The Big Sleep” właśnie ukazał się na belgijskim labelu U-Cover, dla którego nagrywają również m.in. Lusine, Kettel, Ontayso i Ian Hawgood. „The Big Sleep” to przede wszystkim wielowarstwowe, pełne szczegółów i delikatnych zmian dub-techno z elementami deep house, koronkowego ambientu i field-recordingów.
Fischerle – The Big Sleep [U-Cover]
Tracklista:
01. Courtship
02. Outdoor Petting
03. Like a Harpoon
04. The Love Bruises
05. The Big Sleep
06. Untold Story

KONKURS

Mamy dla Was 2 egzemplarze albumu Fischerle – „The Big Sleep”.
Pytanie: Jaki tytuł nosi darmowa EP-ka Fischerle, która ukazała się w październiku 2012 roku na warszawskim labelu Minicromusic?
Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected], w treści podając również adres do wysyłki oraz swój login na muno.pl. Macie czas do 15 maja do godziny 15:00.

Polub muno.pl na Facebooku: