Fink zagra w Warszawie i Poznaniu

Wydarzenie

Brytyjski artysta nagrywający dla Ninja Tune - Fink - wystąpi w listopadzie na dwóch koncertach - w Warszawie oraz Poznaniu.

Fink, czyli Fin Greenall, to artysta nietuzinkowy – piosenkarz, kompozytor, gitarzysta, producent oraz DJ. Po raz pierwszy na scenie muzycznej pojawił się w 2001 roku. Obecnie ma na swoim koncie już 5 albumów oraz współpracę z wieloma artystami, m.in. Bonobo i Andreyą Trianą. Światowy rozgłos przyniosła mu praca nad pierwszymi nagraniami Amy Winehouse oraz komponowanie piosenek dla Johna Legenda.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowszy album artysty zatytułowany ’Perfect Darkness’ ukazał się w czerwcu tego roku i zyskał miano jednego z najciekawszych wydawnictw w katalogu wytwórni Ninja Tune. Trudno pozostać obojętnym wobec niebanalnych tekstów oraz pięknych, nieco melancholijnych melodii. Sam Fink o swojej twórczości mówi: piszę naprawdę prosty riff, proste słowa i melodie. Chodzi o zachowanie tych pięknych momentów najdłużej, jak się tylko potrafi. Dodaje też, że jego płyta to wypadkowa poszukiwań muzycznej przestrzeni pomiędzy DJ’em Shadowem a Nickiem Drake’m.

Fin Greenall wystąpi wraz z basistą Guy’em Whittakerem i perkusistą Timem Thortonem na dwóch koncertach w Polsce, które odbędą się w kameralnej atmosferze:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →