Noc z wytwórnią Kompakt w 1500m2 – BILETY!

2 592
Wydarzenie

W najbliższy piątek w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się impreza z udziałem reprezentantów legendarnej niemieckiej wytwórni Kompakt - Kölscha oraz Terranovy.

Warszawski kolektyw Fiasko zaprasza na kolejną odsłonę cyklu swoich imprez. Tym razem w klubie 1500m2 zagrają artyści z legendarnej wytwórni Kompakt. Pochodzący z Danii Rune Reilly Kölsch z niemieckim labelem związał się w 2010 roku. Jego debiutancki album ukaże się w czerwcu, a utwory na nim zawarte z pewnoscią będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo 24 maja.
Kölsch
Drugą gwiazdą wieczoru będzie duet Terranova. W latach ’90 skład berlińskiej formacji liczył 4 osoby, obecnie tworzą ją Fetisch oraz &Me. Grupa przez długi czas związana była z wytwórnią Studio !K7, dla której nagrała kilka albumów, kompilację ‚DJ-Kicks’ oraz pokaźną ilość singli. Obecnie projekt Terranova na stałe związany jest z wytwórnią Kompakt, nakładem której w 2012 roku ukazał się ciepło przyjęty krążek „Hotel Amour”.
Wsparcie zapewnią DJe Fiasko – Scheme, Pitti Schmitti i Kuvau oraz ich goście – Jealo, Kovvalsky, Adam Sadam, Mko i Intensiive Cat.‎
Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

Miejsce: 1500m2 – Warszawa