Festiwale Europa 2012 – Przewodnik Muno.pl

News

Oddajemy w Wasze ręce 'Przewodnik Festiwalowy' po najciekawszych muzycznych wydarzeniach, które będą miały miejsce tego lata w Europie!

To kolejny rok kiedy wraz z Muno.pl możecie zaplanować wyjazdy nie tylko na nasze rodzime festiwale, lecz także te w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też Chorwacji. Mamy dla Was ponad 30 propozycji z całej Europy! Nie da się ukryć – rozpoczęło się letnie festiwalowe szaleństwo!
Zapraszamy także do sprawdzenia naszego przewodnika Festiwale Polska 2012!

START: CZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ


CZERWIEC 2012

02.06 – Field Day 2012 @ Londyn, Wielka Brytania

LINE UP:

Afrocubism, Amateur Best DJ, Austra, Andrew Bird, Baxter Dury, Beach Creep DJ, Beirut, Blackest Ever Black DJ, Blanck Mass, Blawan, Blood Orange, Bobby Tank DJ, Casper C, Chairlift, Citizens!, Com Truise, Crocodiles, Daniel Avery (Stopmakingme), Debruit, Deco Child DJ, Django Django, Double Denim DJ, Dum Dum Girls DJ, Eats Everything, Eat Your Own Ears DJ, Errors, Fennesz, Franz Ferdinand, Friends, Gold Panda, Grimes, Here We Go Magic, Hudson Mohawke, Huw Stephens DJ, Jeffrey Lewis & The Junkyard, Jen Long DJ, Jessie Ware, Jig T DJ, Julia Holter, Julio Bashmore, Justin Spear, Kassem Mosse, Kidkanevil, Kindness, Koreless, Last Dinosaurs, Lanzarote DJ, Laurel Halo, Liars, Maya Jane Coles, Mazzy Star, Metronomy, Modeselektor, Novella DJ, Outfit, Paddy O.Neil (Liberation Technologies), Papa M, Peaking Lights, Pond, R. Stevie Moore, Red Bull Music Academy DJ’s, Revere, Rocketnumbernine, Rustie, SBTRKT, Sega Bodega DJ, Sexbeat DJ, Sleigh Bells, Spector, Summer Camp, Sunless 97, Tim Burgess DJ, The Haxan Cloak DJ, The Internet, THE MEN, The Vaccines, Theme Park, To Kill A King, Tortoise, Toy, Two Jackels, UMA, When Saints Go Machine, Zomby, Zulu Winter

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Miejsce: Victoria Park, Londyn (UK)

Cena biletów: £50

Więcej info: www.fielddayfestivals.com

początek | czerwiec

02.06 – Free Your Mind Festival 2012 @ Stadsblokken, Holandia

LINE UP:

ROCKIT MAINSTAGE
Stefano Richetta vs Michael Ille Bitch von L, Bart Skils, Olene Kadar vs Anton Pieëte, Ida Engberg, Remy vs Patch Park, H-Prod w/ Tony Rohr, H-Prod w/ Cari Lekebusch, Secret Cinema, Ben Sims

PLANET ROSE
Pure, Nuno dos Santos vs Quince, Max Cooper live, James Holden, Steve Rachmad & Tim Wolff, Function live, Surgeon, Benny Rodrigues vs Darko Esser

SUNDAY PEOPLE
Jasper Clash, Brothers in the booth, Roog, Funkerman, Dimitri Kneppers, De Man Zonder Schaduw, Sander Kleinenberg, Erick Eerdhuizen, all day    MC Ralley

DJAX IT UP
Paul Langley, David Moleon, Du’Art, Miss Djax, Mike Drama, Fatima Hajji, Daniela Haverbeck, Frank Kvitta, Pet Duo, All day VJ Yzco

MONO
Ferdi Blankena & Sense Unique, Lauhaus vs Kabale und Liebe, Julien Chaptal live, Raresh, Steffi, Aron Friedman vs Eric de Man, Heidi, Mathias Kaden

HEY!
Wouter de Moor vs Gideon Bouwens, Klankarbeit live,  Jamie Lie A Kwie vs Jeff Moore, Warren Fellow vs Taras van de Voorde, tINI, Guy Gerber live, Âme live, Michel de Hey,

GIVE IT DUB
Lucas & Rik Payne, TMSV, DBS, BeeVee, Kromestar & host Sun of Selah, Gomes vs Brutuzz, N-Type, Hatcha, Funtcase & Krafty MC

GEB
Freddy Spool, Lustige Lola & Carlos Valdes, spacegirls, Die Lui, Tettero, Rubix, Stylus DJs Soundsystem feat. Tom, Jochem & Giel Beelen, Guerilla Speakerz, Boemklatsch

Miejsce: Groene Rivier, Arnhem (NL)

Cena biletów: €45

Więcej info: www.freeyourmindfestival.nl

początek | czerwiec

03.06 – Love Saves The Day @ Bristol, Wielka Brytania

LINE UP:

Amirali live, Annie Mac, Babyhead live, Bonobo, Ben UFO, Christophe + Lukas, Dan Wild, Dance Off Crew, Disclosure live, DJ Derek, Dubkasm, Eats Everything, Foreign Beggars, Futureboogie, Greg Wilson, Huxley, Jambo & Shandy, Jamie Jones, Javeon McCarthy PA, Jesse Ware live, John Stapleton, Joker, Koreless live, Krystal Klear, Maya Jane Coles, Miguel Campbell, Mr Scruff, Pearson Sound b2b Joy Orbison, Radikal Guru, Roots Manuva, RSD, Soom T live, Spooks & Shaun P, Totally Enormous Extinct Dinosaurs live, Tom Rio & Freddie Prest, Waifs & Strays

Miejsce: Castle Park, Bristol (UK)

Cena biletów: €30

Więcej info: www.lovesavestheday.org

początek | czerwiec

09-10.06 – Parklife Weekender 2012 @ Manchester, Wielka Brytania

LINE UP:

16 Bit, Alt-J, Annie Mac, Araabmuzik, Art Department, Artwork, Azealia Banks, B Traits, Ben Ufo, Bicep, Buraka Som Sistema live, Busy P, Caspa, Chic ft Nile Rodgers, Claude von Stroke, Clive Henry, Com Truise, Crystal Castles, d/r/u/g/s, Daedelus, Dam Funk, Damian Lazarus, Damu, Danny Byrd, Danny Daze, David Rodigan Mbe, De la Soul, Delilah live, Dizzee Rascal, DJ Fresh presents Fresh/live, Dj Hype, DJ Yoda, Django Django, Dot Rotten, Drop the Mustard Djs, Eats Everything, Ellesse & Jozef K, Erol Alkan, Factory Floor, Fake Blood, Fred V & Grafix, Friends, Ghostpoet, Gold Panda, Goldie, Greg Lord, Heidi, High Contrast, Jackmaster, Jacques lu Cont, Jaguar Skills, James Rand, James Zabiela, Jessie Ware, Joy Orbison, Juicy Djs, Julio Bashmore, Justice live, Justin Robertson, Kelis, Krysko, Labrinth, Loadstar, Logistics, London Elektricity, Lone, Maceo Plex, Madeon, Marco Effe & James Mile, Martyn, Maya Jane Coles, Miguel Campbell, Mista Jam, Mount Kimbie, Murkage live, Nero live, Netsky, Noah & The Whale, North Base, Now Wave Djs, Nu:tone, Oneman, Other Lives, Pearson Sound, Pendulum dj set, Phenomenal Handclap Band, Redlight, Rich Reason, Romano Alfieri & Luca Bear, S.P.Y. Screen Death, Shy fx, Simian Mobile Disco (dj set), Soul Clap, Space Dimension Controller, Spector, Stay +. Sub Focus (dj set), Subb-an, Tempa T, Tensnake, The Cuban Brothers, Tthe Field, The Flaming Lips, The Rapture, To Kill a King, Todd Edwards, Toddla T, Tom Vek, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Twin Shadow, Will Tramp! Wolf & Lamb, Zane Lowe, Zinc (jungle set) ft sp:mc. Zutekh dj

Miejsce: Platt Fields Park, Manchester (UK)

Cena biletów: £65

Więcej info: www.parklife.uk.com

początek | czerwiec

14-16.06 – Sonar 2012 @ Barcelona, Hiszpania

LINE UP:

Amon Tobin – ISAM, Andrea Balency, Annie Mac, Arbol, Austra, Azari & III, Blastto, Brenmar, Brodinski vs Gesaffelstein, Chico Unicornio, Clip!, Club Cheval featuring Canblaster, Myd, Panteros 666 & Sam Tiba, Cooly G, Cornelius presents salyu x salyu, Coyu, d.Forma, Daedelus Archimedes Show, Dago, Daniel Miller, Darkside, deadmau5, Diamond Version + Atsuhiro Ito, Die Antwoord, Diego Armando vs. Guillamino, Discodromo, DJ Amable, DJ Harvey, DJ Spinn & DJ Rashad, DJ2D2 AV SHOW, Doc Daneeka, DVA, Eduardo de la Calle, El Txef A, Eltron John, Esperanza, Esperit!, Exeter, Fábel, Fatboy Slim, Flying Lotus, Flying Lotus, Friendly Fires, Hot Chip, Igor Marijuán, Ital, Jack Beats, Jacques Greene, Jacques Lu Cont, James Blake DJ, James Murphy, Jeremiah Jae, Jesse Boykins III, John Talabot, Julio Bashmore, Keys N Krates, Kode9, Koulomek, Kutmah, LA Vampires, Lana Del Rey, Lapalux, Laurent Garnier presents L.B.S., Lenticular Clouds, Logical Nonsense, Lolo & Sosaku, Luciano, Machine Beats, Madeon, Magic Touch, Maria Minerva, Mary Anne Hobbs b2b Blawan, Masaki Batoh – Brain Pulse Music, Maya Jane Coles, Metronomy, Microfeel, Modeselektor, Monki Valley, Mostly Robot, Mouse on Mars, Nehuen, New Order, Nguzunguzu, Nicolas Jaar, Nightwave, Nina Kraviz, Nina Kraviz, Om Unit, Peaking Lights, Pegasvs, Plapla Pinky, Pretty Lights, Psilosamples, Radiorifle, Raisa K, Ricardo Donoso, Richie Hawtin, Salva, Santiago Latorre, Simian Mobile Disco, Sinjin Hawke vs. Zora Jones, Sizarr, Squarepusher, Stand Up Against Heart Crime, Star Slinger, Supersilent feat. John Paul Jones, The 2 Bears, The Roots, The Suicide Of Western Culture, Thundercat, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Trevor Jackson, Trust, UNER, Untold, When Saints Go Machine, xxxy, Yall DJs, Yosi Horikawa

Miejsce: Barcelona (ES)

Cena biletów: Sónar by Night: 60€ | Sónar by Day: 39€ | 2-Night Ticket: 100€ | Sónar Pass: 155€

Więcej info: www.sonar.es

początek | czerwiec

14-17.06 – Glade Festival 2012 @ Norfolk, Wielka Brytania

LINE UP:

Absolum, Alex Patterson, Ace Ventura, Addison Groove, Ade, Ade Laugee, Agony, Akira Kiteshi, Al Tourettes, Alex Jones, Alexis Raphael, Aliji, Allaby, Alphabetical, Andy C : Alive, Andy Force, Anxst, Aphid Moon, Appleblim, Arkist, Atomic Drop, Avalon, B.Bravo, Bar 9, Bare Noize, Barry Ashworth, Bashout Allstars, Beardy Weirdy, Beat3, BeatNik, Ben & Lex, Ben Coda, Ben In Rome, Blacksmif, Blawan, Boddika, Bondax DJ’s, Boom Shanka, Boss Kite, Burn in Noise, C.A.$.H MC, Callide, Carasel, Cedric Maison, Ceephax Acid Crew, Chameleon, Charlie Banks, Chords, Chris Tofu, Circuit Breakers, Cotesy, Cozzy D, Crisis, Culprate, D’Vinci, Daedelus, Darkhouse Fam, Deft, Delight, Dickster, Dillinja, Dimensions, Dizzit, DJ Hidden, DJ Rashad, DJ Shookz, DJ Swifty B, Donga, Dr Alex Paterson, Drumsound & Bassline Smith, Dutty Moonshine, Earthling, Eats Everything, Eiten Rieter, Electrixx, Esquire, Extrawelt, Foamo, Foreign Beggars, FØRM, FreQ Nasty, Function, Gaudi, Ghost Mutt, Ghosttown, Global Stepping Project, Gorgo, Gorgon City, Greg and Dill, Grinel, Grudge, Hadean, Harky Cosmo, Hedflux, Hibernation, Hobbit, Hooky, Hostage, Hungry Man, Hyperchord, Hypnoacoustics, Interface B2B Stanza, Ipcress, Irk and Moneyshot, James D’lay, James Monro, Javier Estrada, JFB, John Bingly Bongly, Jimmy Edgar, Johnny G, Josko, Justin and Celli, Justin Chaos, Kamikaze Space Programme, Kanji Kinetic, Killaflaw, Killerwatts, KKC Orchestra/td>, KOAN Sound, Krossbow, Krumble, Kuedo, Kutmah, Lando Kal, Laughing Buddha, Lee Brinx, Lee Mortimer, Lenkemz, Levon Vincent, Lewah, Liquid James, Liquid Ross, Liquid Soul, Llamaleaf, Lo*Kee Showcase, Logic Bomb, Loud, Lucas, Major Zero, Mak & Pasteman, Marc Romboy, Marcel Dettmann, Marco Del Horno, Maribou State, Masterblasters, Max Cooper, Maxxi P, MC Jay Man, C SAS, Memory9, Mif vs Sutekt, Mike Gill, Mike Hulme, Millions Like Us, Monk3ylogic, Monster Ceilidh Band, Mosca, Mouldy Soul, Mr B The Gentleman Rhymer, Mr Black, Mr Jack, Mr Nice, Murlo, Naive Machine, Naked Nick, Neurodriver, Nimbus, Noisses, Nolan Shmolan, Nova, Odj Box, Oleg, Oliver Huntemann, Om Unit, Omnisphere, Oood, Organismic, Oz, Patchwork Pirates, Pinch, Pinnock, Pogo, Pretty Lights, Prosumer, Psymmetrix, Pyramid, Randomer, Regan, Ans & Regan (Nano Special), Re-Defeat, Rinkadink, Robert Babicz, Rowland The Bastard, Rrritalin, Rusko, Samples, Sarantis Wildsystem, Sasquatch, Screen, Septic Insurgent, Shamanic Technology, Shane Gobi, Shenoda, SI Begg, Simtek, Skanakandbass, SL2, Slackbaba, Slick Shoota, Slugabed, Slugrave, Solar Fields, Space Dimension Controller, Savage Henry, Sound Assembly, Stanton Warriors, Stephan Bodzin, Steve Thorpe, Sven Vath, Sweet Jesus, Sweet Life Society, System 7, The Commercial Hippies, The Correspondents, The Head of State, The McMash Clan, Throwing Snow, Tim Sheridan, T.M.Y, Toddla T and MC Serocee, Tom Demac, Tom Encore, Tom Lea, Tom Real, Tomb Crew, Tricka Technology (Krafty Kuts, A Skillz and Dynamite MC), Tristan, Tsubi, Twenty Eight, Unknown, Vent, Vertex, Vitalic, Wascal, West Norwood Cassette Library, William Breakspear ft. Georgina Upton, Wonka Vision, Woz, Yeahhhbuzz, Your Niece, Zen Death Squad, Zen Mechanics, Zooch,

Miejsce: Houghton Hall, Norfolk (UK)

Cena biletów: £135

Więcej info: www.gladefestival.com

początek | czerwiec

15-17.06 – Lovebox 2012 @ Londyn, Wielka Brytania

LINE UP:

PIĄTEK:
Art Against Knives, B Traits, Bearded Kitten presents 'The VS Arena', Ben Eine, Ben UFO, Benji B, Blondes, Boy Better Know, Brackles, Breakage, Brenmar, Club Popozuda, Crystal Castles, Dan Hillier, Dauwd, Devlin, Disclosure, Dismantle, DJ Fearney, Emily Rawson, FactMag.Com stage, Floripa, Futureboogie, Gilles Peterson, Greco-Roman Soundsystem, Hessle Audio, Hot Chip, Jaguar Skills, Klose One, Lapalux, Lukey, Madeon, Magnetic Man, Marcus Nasty, Martelo, MC Fontz, Melé, Monki, Ms Dynamite, Mz Bratt, N Type, Nelly Duff, P Money, Pablo Delgado, Pangaea, Paper Tiger, Pearson Sound, Plastician, Red Bull Music Academy, Redlight, Rinse 106.8FM, Roska, Rusko, Seasons, Shy FX, Skinny Macho, Skream, Stamina MC, Sub Focus Live, Supplier, The 2 Bears, The Heatwave, Toddla T Sound, Trim, Unknown to the Unknown, We Have Band, Will Barass, Yasmin, Youngman Live, Zinc,

SOBOTA:
Amirali Live, Art Against Knives, Art Department, Bearded Kitten presents 'The VS Arena', Ben Eine, Bev Lee Harling, Booka Shade, Camo & Krooked, Cooks, Crazy P, Damian Lazarus, Dan Hillier, Danny Byrd, David Rodigan, Delilah, Dixon, Dot Rotten, Dynamite MC, Emeli Sande, Floor Rippers B-Boy Battle, Floripa, Friendly Fires, Georgie Okell, Gerd Janson, Groove Armada Live, Guy Laurie, High Contrast, Jason Taylor, Jessy Allen, Jimmy Napes, Joy Orbison, Kelis, Last Dinosaurs, Latin Concrete with Chris Read, Little Dragon, Logistics, London Elektricity, Maceo Plex, Maverick Sabre, MC LowQui, MC WREC, Move D, Nelly Duff, Netsky, Norman Jay, Nu:Tone, Pablo Delgado, Prosumer, Rita Ora, Rob Made, Robert James, S.P.Y, Scrimshire, SP:MC, Steffie, StooShe, Swiss Lips, The Nextmen, The Prototypes, Tom Staar, Wah Wah 45s, Will Barass,

NIEDZIELA:
Alexander Parade, Andrew Weatherall, Art Against Knives, Azari & III, Bearded Kitten presents 'The VS Arena', Ben Eine, CH!CO, Chaka Khan, Chic ft. Nile Rogers, Crystal Fighters, Dalston Superstore live, Dan Hillier, Dev, DJ Hell, Face + Heel, Felix Da Housecat, Floripa, Go Sees, Grace – She’s Back!, Gutterslut, Hackney Colliery Band, Hannah Holland, Headpocket, Horse Meat Disco, I Am a Camera, Ivan Smagghe, James Murphy, Jess Indeedy’s Musical Bingo Sunday Brunch!, Jodie Harsh, Jonny Woo, JoshYou Are, Kris Di Angelis – Live, Lana Del Rey, Lois and The Love, Maxxi Soundsystem, Mika, Mikki Most, Miss Crystal MC, Nelly Duff, Nic Fisher, Niki & The Dove, Optimo, Pablo Delgado, Pat Mahoney, Patrick Wolf, Per QX, Resonators, Ronika, Saint Saviour, Sam Sparro, Special Disco Version, The Golden Filter, The Orgasmatron, The Rapture, This Is… Circus in assoc. with QX Magazine, Tiga, Tim Sweeney, Tough Love, Trailer Trash, Tyson, Wah Wah 45s, Will Barass,

Miejsce: Victoria Park, Londyn (UK)

Cena biletów: £29 – £185

Więcej info: www.lovebox.net

początek | czerwiec

29.06 – Svojšice 2012 @ Svojšice, Czechy

LINE UP:

MAIN STAGE:
Sven Väth, John Digweed, Joris Voorn, Adam Beyer, Jeremy Olander, Tomas Haverlik

TECHNO HALL:
Pan-Pot, Nicole Moudaber, Cristian Varela, Takaaki Itoh, Go Hiyama, Lucca, Toky & Boss, Kaisersoze

STUDIO 54:
Mischa Daniels, Chris Sadler, Enrico, Subgate, Ronny, Adlet, Pete Walk

Miejsce: Svojšice, Prírodní (CZ)

Cena biletów: Kč799

Więcej info: www.svojsice.cz

początek | czerwiec

29.06 – 01.07 – Hideout Festival 2012 @ Island of Pag, Chorwacja

LINE UP:

Ricardo Villalobos, Chase & Status, Annie Mac , Skream & Benga, Jamie Jones, Seth Troxler, SBTRKT (dj set), Sub Focus, Special Guest: Skrillex, Andy C, Claude Von Stroke, DJ Fresh, Erol Alkan, Four Tet & Caribou, Maceo Plex, Maya Jane Coles, Simian Mobile Disco, Tiga, Aeroplane, Art Department, Artwork, Ben Klock, Breakage, Borgore, Damian Lazarus, Friction, Heidi, High Contrast, Hype, Jack Beats, Jackmaster, Julio Bashmore, Kerri Chandler, Nina Kraviz, Pearson Sound, Prins Thomas, Redlight, Rustie, Scuba, Shy FX, Soul Clap, Space Dimension Controller, Toddla T, Zinc, Ben UFO, Blawan, Camo and Krooked, Citizen, Doorly, Eats Everything, Gavin Herlhy, Geddes, Kyle Hall, Paul Woolford, Ralph Lawson, Richy Ahmed, Robert James, Simon Baker, Stopmakingme, Subb-an, Youngman, Bowski, Cera Alba, Death On The Balcony, Eskimo Twins, Kyrsko & Greg Lord, Mak & Pasteman, Matt Long, Matthew Hoag, Mike Jones, North Base, People Get Real, Pero Fullhouse, Steppa The Sonic Emporium

Miejsce: Zrce Beach,  Island of Pag (HR)

Cena biletów: £99

Więcej info: www.hideoutfestival.com

początek | czerwiec

30.06 – Awakenings Festival 2012 @ Spaarnwoude, Holandia

LINE UP:

Area V (open air):
Sandrien, Cari Lekebusch & Joel Mull, Len Faki, Joseph Capriati, Egbert & Secret Cinema, Cristian Varela, Carl Cox

Area W (open air):
Daniel Sanchez, 2000andOne, Ricardo Villalobos, Gaiser LIVE, Dubfire, Marco Carola, Adam Beyer

Area X:
Markantonio & Rino Cerrone, Technasia LIVE, Oscar Mulero, DJ Rush, Dave Clarke, The Advent & Industrialyzer LIVE, Ben Sims

Area Y:
Jeff Rushin, Gary Beck, Jeff Mills, Planetary Assault Systems LIVE, Ben Klock & Marcel Dettmann, Speedy J, Chris Liebing

Area Z:
Mr Jones, Paula Cazenave, A.Professor & DJ Murphy, Miss Djax & Patrick DSP LIVE, Fatima Hajji, Marco Remus & Mahatma LIVE, Frank Kvitta & Mario Ranieri LIVE, Pet Duo

Area A:
San Proper, Robag Wruhme, Stimming LIVE, David August, Karotte, Laurent Garnier presents L.B.S LIVE

Area B (open air):
Prunk, Ida Engberg, Martin Buttrich LIVE, Fritz Kalkbrenner LIVE, John Digweed, Davide Squillace & Tatthias Tanzmann, Pan-Pot, Joris Voorn

Area C (open air):
Nicole Rosie, Makam, Carlo Lio, Nicole Moudaber, Tim Wolff, Voices from the Lake feat Donato Dozzy & Neel (live), Marcel Fengler

Miejsce: Jabbalympics, Spaarnwoude (NL)

Cena biletów: BRAK

Więcej info: www.awakenings.nl

początek | czerwiec

LIPIEC 2012

04-11.07 – The Garden Festival @ The Garden Tisno, Chorwacja

LINE UP:

LIVE ACTS:

2020 Soundsystem, Eglo Live feat Fatima & Oliver Day Soul, Free School, Nicolas Jaar, No Fakin, PillowTalk, Tiger & Woods, Yesking

DJ SETS:

6th Borough Project, Adam Regan, Al Tourettes, Aldo Morro, Appleblim, Arkist, Axel Boman, Baby G, Behling & Simpson, Ben Ufo, Bobby Beige, Bones, Christophe (Redux), Crazy P, Darshan Jesarni (Metro Area), Dave Jarvis, David August, Dean 'Sunshine' Smith, Discomendments, DJ Lenny, Dyed Soundorom, Eats Everything, Eric Duncan, Felix Dickinson, FunkinEven, Futureboogie DJ’s, Gatto Fritto, Gavin Herlihy, Greg Wilson, Greymatter, Ian Blevins, James Holroyd, Jogarde, Josh T, Justin Vandervolgen, Kenny Dope, Last Waltz, Laura Jones, Mark Barrot, Mark E, Matty J & Ben Terry, Maxxi Soundsystem, Midland, Minkioni, Mr Doris, Neil Diablo, Nick The Record, Norman Jay, Ole Smokey, PBR Streetgang, Phat Phil Cooper, Phil South, Prosumer, Rollerboys & TieDye, Sam Redmore, Session Victim, Solomun, Space Dimension Controller, Ste Hodge, Steve Cobby (Fila Brazilia), Stu Patterson, Terry Farley, Tim Sweeney, Waifs and Strays, William Collins CREWS: Applepips, Bad Passion, Beats In Space, Dollop, El Diablos, Faith, Futuredisco, Get Deep, International Feel, Leftfoot, Louche, Resident Advisor, Somethinksounds, The Pool, We Love, Wolf Music

Miejsce: The Garden Tisno (HR)

Cena biletów: £90

Więcej info: www.thegardenfestival.eu

początek | lipiec

06-07.07 – Bloc 2012 @ Londyn, Wielka Brytania

LINE UP:

Orbital, Snoop Dogg, Richie Hawtin, Amon Tobin: ISAM, Gary Numan, Steve Reich, Flying Lotus, Ricardo Villalobos, Jeff MillsSquarepusher, Battles, DOOM, A.T.O.L., Jamie Jones, Carl Craig – 69, Nicolas Jaar, Apparat Band, James Blake, Joker, Four Tet, Monolake, Scuba, Ellen Allien, Hudson Mohawke DJ, Levon Vincent, Surgeon, Clark, Shackleton, Martyn, Joy Orbison b2b Jackmaster, Art Department, Sandwell District, Actress, Hype Williams, Digital Mystikz, Kode9, Tikiman with Scion, Alva Noto, Cosmin TRG, Steffi, L Vis 1990 b2b Bok Bok, Jacques Greene, Loefah, Billy Nasty, Addison Groove, Cooly G, Jon Hopkins, Nathan Fake, Space Dimension Controller, Appleblim, Oneohtrix Point Never, Will Saul, Ikonika, Ray Keith, Mosca, Ed DMX, Geddes, Xhin, Midland, Untold, Byetone, T.Williams, RadioNasty, Mark Archer [Altern 8], Transparent Sound, Dusky, Pariah, Boddika, Arpanet, Pinch, Illum Sphere, SND, Perc, Objekt, Lucy, Daniel Stefanik, Oneman, Deadboy, Redinho, Spencer, Truss, Scratcha DVA, Terror Danjah, Ceephax Acid Waltzers, Andy Blake, Joe Hart,

Miejsce: London Pleasure Gardens (UK)

Cena biletów: £99

Więcej info: www.blocweekend.com

początek | lipiec

06.07 – I Love Vinyl Open Air 2012 @  Rottleben, Niemcy

LINE UP:

DJ Hell, M.A.N.D.Y. (Patrick Bodmer), Mousse T., Møenster (Lexy & Gunjah), THE DISCO BOYS, Dapayk SOLO LIVE, Marcel Knopf, Kleinschmager Audio, Peddy, Malte Seddig, Markus Schäfer, Patrick Börsch, Robert Fellmer, Lydia Eisenblätter, Kethe, Gordon Shamway, Alex Harvey, Maik Müller

Miejsce: Barbarossahoehle, Rottleben (DE)

Cena biletów: €33

Więcej info: www.ilovevinyl.de

początek | lipiec

06-07.07 – Pitch Festival 2012 @ Amsterdam, Holandia

LINE UP:

PIĄTEK:
The Weeknd, Modeselektor, SBTRKT, Azari & III, Benga (live), Martyn (live), Maya Jane Coles, Emalka, Jessie Ware, Africa Hitech, The Gaslamp Killer

SOBOTA:
Die Antwoord, Mr Oizo, James Holden, Beardyman, Gui Boratto, Jungle by Night, Elektro Guzzi, Gold Panda, Rocketnumbernine,

Miejsce: Westergasfabriek, Amsterdam (NL)

Cena biletów: €70

Więcej info: www.pitchfestival.nl

początek | lipiec

08.07 – Love Family Park 2012 @ Hanau, Niemcy

LINE UP:

DJs:
Sven Väth, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Luciano, DJ Koze, Magda, Karotte, Seth Troxler, Oliver Koletzki, Raresh, Barem, Dorian Paic, Adam Port

Live:
Deichkind, Modeselektor

Miejsce: Mainweisen Hannau (DE)

Cena biletów: €39

Więcej info: www.lovefamilypark.com

początek | lipiec

12-15.07 – Dour Festival 2012 @ Dour, Belgia

LINE UP:

CZWARTEK:
Franz Ferdinand, Selah Sue, Squarepusher, Nero live, Caribou, Black Box Revelation, Adam Beyer, Joris Voorn, Scuba, Shaka Ponk, Owiny Sigoma Band, La Phaze, La Ruda, Busy P, Breakbot (live), SebastiAn dj set, Mickey Moonlight, Feadz, Agoria Presents Forms, Rone, La Femme, Danny Byrd, Fred V & Grafix, DJ Hype feat. Daddy Earl, Wilkinson,

PIATEK:
Ministry, BATTLES, Caspa, James Blake dj set, Foreign Beggars, Puppetmastaz, Against Me!, Friction, Dinosaur Jr., Delta Heavy, Sébastien Tellier, A.S.M (A State Of Mind), Klub des Loosers, Roots Manuva, Pantha Du Prince, Murkage, Speech Debelle, Kanka, Zion Gate Hi-Fi feat. Ras Abubakar, Miniman, Ras Mc Bean, Anthony John & MC Prince, Godflesh, Reality Shock Soundsystem feat. Kris Kemist, Aqua Levi, Erroll Bellott, Solo Banton, Dixie Peach, The Twinkle Brothers feat. Della Grant, Araabmuzik, Seth Gueko, DJ Food, Castles, St. Vincent, Hanni El Khatib, CasioKids, Meshuggah, Napalm Death, Mad Sin, Architects, Municipal Waste, Lionheart, Lone, Space Dimension Controller dj set, Ikonika, Pinch, Shlohmo

SOBOTA:
Bon Iver, Nada Surf, Brodinski vs Gesaffelstein, Club Cheval dj set (Canblaster vs Sam Tiba vs Panteros666 vs Myd), The Shoes, Parov Stelar Band, Andrew Tosh, Mosca, Midnite, Dilated Peoples, Lefto, Dimlite, Marcel & son Orchestre, Lunice, Cornell Campbell & Soothsayers, BadBadNotGood, BRNS, Destroyer, Kurt Vile And The Violators, Frànçois & The Atlas Mountains, The War On Drugs, T. Williams, Julio Bashmore, Do Or Die, Skarhead, Counterstrike, The Panacea vs Limewax, Audio, Punish Yourself, Caliban, Cerebral Ballzy, Flux Pavilion, Doctor P, Cookie Monsta, Bar9, Koan Sound, Gemini, Funtcase, Brown & Gammon

NIEDZIELA:
The Flaming Lips, Tiken Jah Fakoly, Atari Teenage Riot, The Subways, DJ Scotch Egg, Feed Me with Teeth, The Computers, The Rapture, Chairlift, Givers, Dope D.O.D., Assassin, Orelsan, Third World, Rod Taylor + Positive Roots Ba

Miejsce: Dour Festivalground (BE)

Cena biletów: €50 – €120

Więcej info: www.dourfestival.be

początek | lipiec

12-15.07 – Exit Festival 2012 @ Novi Sad, Serbia

LINE UP:

CZWARTEK:
Duran Duran, Gossip, Sub Focus DJ SET & MC ID, Skindred, MistaJam, Avicii, Felix Da Housecat, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Jacques Lu Cont, Brodinski, Eats Everything, Street Dogs, Red Union, Potres, The Bayonets, Ground Zero, Nothing Left, As I Fall, Zer00ne, Garlic, When saints go machine, Christian Strobe, Addison Groove, Jon Convex, Trevino, Benjamin Damage & Doc Daneeka

PIĄTEK:
New Order, Hercules and Love Affair, Netsky feat MC Dynamite, Drumsound & Bassline Smith feat MC Dynamite, Luciano, Reboot live, Kenny Larkin, Robert Dietz, Maayan Nidam, The Toy Dolls, Cruel Hand, Grandpa Candys, The Bridge, Armageddon, Crysalys, Planet of Zeus, Close At Hand, No Way Back, BlekBox, Sneaky Sound System, Thieves Like Us, Nikonn, Jimmy Edgar (Live AV!), George Fitzgerald, Sigha, Locked Groove

SOBOTA:
Erykah Badu, Plan B, Suicidal Tendencies, Borgore, Richie Hawtin, Miss Kittin, Azari & III live, Claude VonStroke, Benoit & Sergio, Tobi Neumann & Geddes, Hatebreed, Sodom, Inquisition, Sarcasm, Rising Dream, Farcry, Infest, Bane, Formless Terror, Toxic Trace, The Tapeaters, Dat Politics, Space Dimension Controller, Lone, Pariah, Teengirl Fantasy Live, The Chain

NIEDZIELA:
Guns n' Roses, Wolfmother, Skream & Sgt. Pokes, Goldie feat SP:MC, Laurent Garnier L.B.S., Knife Party, Art Department, Maceo Plex, Little Dragon, Buraka Som Sistema, Citizens!, D.R.I., Annathema, Proleće, Narednik Lobanja i Vod Smrti, Nominal Abuse, NadimaC, Concrete Sun, The Outer Limits, Putrid Blood, Franz & Shape, Detachments, A Terrible Splendour

Miejsce: Petrovaradin Fortress, Novi Sad (SRB)

Cena biletów: £95

Więcej info: www.exitfest.org

początek | lipiec

13-15.07 – MELT! Festival 2012 @ Magdeburg, Niemcy

LINE UP:

Agoria, AraabMuzik, Aroma Pitch, Benga live, Adam Beyer, Bloc Party, Blood Red Shoes, The Bloody Beetroots DJ Set, BNR Special feat. Djedjotronic & Strip Steve (B2B) & Shadow Dancer (live), Boy, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Casper, The Cast Of Cheers Chairlift, Citizens!, Dave Clarke, Claude VonStroke, Maya Jane Coles, David August, Destroyer, Dillon, Dixon, Elektro Guzzi, Ellen Allien, Floating Points, Flux Pavilion, Freedom Or Death, Frittenbude, Laurent Garnier pres. L.B.S., The Gaslamp Killer, Gesaffelstein live, Gossip, Douglas Greed, Richie Hawtin, Hufschlag & Braun, I Heart Sharks, Jacques Lu Cont, Gerd Janson, The Jezabels, Mathew Jonson live, Justice, Mathias Kaden, Markus Kavka, Knife Party, Oliver Koletzki, Nina Kraviz, Lana Del Rey, Little Boots, M83, Magda, Man Without Country, Matador live, Modeselektor live & DJ-Set, Hudson Mohawke live, Monkey Maffia, Motor City Drum Ensemble, Mouse On Mars, Joel Mull, Nero, Niki & The Dove, Oskar Offermann & Edward White, Pachanga Boys (Superpitcher & Rebolledo), PeterLicht, Plan B, Pollyester, The Rapture, The Raveonettes, Riton, Roosevelt, Rustie, Schlachthofbronx, SebastiAn live, Sebo K, Shed, Mike Skinner (DJ-Set), Squarepusher, Steffi & Tobias Live, Surkin, Switch, John Talabot live & DJ Set, Tale Of Us, Tobias Thomas & Michael Mayer, Todd Terje, Seth Troxler, Two Door Cinema Club, Twin Shadow, Thees Uhlmann, Vondelpark, Rufus Wainwright and his Band , The War On Drugs, Jessie Ware, Markus Welby , The Whitest Boy Alive, WhoMadeWho, Willy Moon, Josh Wink, Yeasayer, Zedd

Miejsce: Ferropolis, Magdeburg (DE)

Cena biletów: BRAK

Więcej info: www.meltfestival.de

początek | lipiec

13-23.07 – 10 Days Off 2012 @ Ghen, Belgia

LINE UP:

Addison Groove, Africa Hitech, Ambivalent, Booka Shade DJ set, Borat & Lorin, Compact Disk Dummies live, Compuphonic, Dan Drastic, DJ Harvey, DJ Koze, Down + Out, Ed & Kim, Etienne De Crécy, Gaiser live, goldFFinch, Gullfisk, Guy-Ohm, Holy Other live,  Jacques Renault, John Talabot, Kr!z, Kutmah, Lapalux live, Lemakuhlar, Len Faki, Lindstrøm live, Maceo Plex, Mark E, Matthew Herbert, Matthias Tanzmann, Montevideo live, Moonlight Matters, Nosedrip, Pachanga Boys, Paco Osuna, Polydor, Red D & Maxim Lany, Richie Hawtin, Rory Phillips, Salva, Sheridan, Teebs, The Lovely Jonjo, The Magician, The Time And Space, Machine live, Ultravid, When Saints Go Machine live

Miejsce: Vooruit, Ghent (BE)

Cena biletów: €16 – €75

Więcej info: www.10daysoff.be

początek | lipiec

14.07 – Extrema Outdoor 2012 @ Eindhoven, Holandia

LINE UP:

David Guetta, LMFAO Live, Goldfish Live, Sunnery James & Ryan Marciano, Gregor Salto feat. Skin (Skunk Anansie) Live, Kraak & Smaak, Marnix, 3sacrowd, NERO Live, Paul Kalkbrenner Live, Bloody Beetroots (dj set), Kevin Saunderson feat Inner City Live, Carl Craig presents 69 Live, Elektro Guzzi Live, Kid Culture, Hardwell, Congorock, R3HAB, Roog, Funkerman, Sandro Silva, Michael Mendoza, Delivio Reavon & Aaron Gill, DJ Soixanteleuf, MC Ambush, 2ManyDJs (dj set), Brodinski vs Gesaffelstein, Riton, Djedjotronic, Joost van Bellen, RipTide, DiscTwins, Monsieur Plastique, Luciano, Kenny Larkin, Robert Dietz, Mirko Loko b2b Ernesto Ferreyra, Digitaline Live, Maayan Nidam, N-Type & Hatcha, 16 Bit, Distance
Chef, Science, Obscure Live, Piro, BeeVee, MC M A C, MC Swift, , Leroy Rey, Louis Laporte XVI, Flamboyant, Ruby Wax, Nikki Nice live, Submoave, Ser-V, CKRIS, Noah Furreal, FunkFreakerz, Gila, Mitique, Rik Mol Live, Marhythm Live, Rogé Live, Flor Live, Milan Bonger Live, Sonny Wilson Live

Miejsce: Aquabest, Eindhoven (NL)

Cena biletów: €64

Więcej info: www.extrema-outdoor.com

początek | lipiec

21.07 – Monegros Festival 2012 @ Fraga, Hiszpania

LINE UP:

The Prodigy, 2ManyDJs, Adam Beyer, Ben Sims, Borgore, Booka Shade (live), Carlo Lio, Caspa & MC Rod Azlan, Dubfire, James Zabiela, Joris Voorn, Joseph Capriati, Laurent Garnier Presents LBS, Loco Dice, Luciano, Marco Carola, Niskerone, Paco Osuna, Paul Kalkbrenner, Paul Ritch (live), Richie Hawtin (Closing Set), Son Of Kick (live), South Central, Subfocus (live), Supernova, The Advent vs Industrialyser live, The Bloody Beetroots (dj set), Tiga, Umek, Uner vs Mendo, Doctor P, The Prototypes feat. Script MC, Ewan Pearson, Roman Flugel, Addison Groove, Appleblim, Cosmin TRG, Axel Boman, And.Id, Compuphonik, Wu Tang Legends: Method Man, Raekwon, Ghostface Killah, GZA, Streetlife & DJ Mathematics, Dope D.O.D, Psycho Realm, Violadores Del Verso, Swan Fyahbwoy, Falsalarma, Billx Vs Floxytek, DJ Murphy, DJ Nuke, Frank Kvitta vs Mario Ranieri, Maissouille, Mat Weasel Buster, Pet Trio, Triple Religion, Radium, Underdogz feat Motormorfoses (live), Marc Maya, Oscar Aguilera, Toni Varga, Raoul Mezcolanza, Mario Biani, De La Swing

Miejsce: Monegros Desert, Fraga (ES)

Cena biletów: €70

Więcej info: www.monegrosfestival.com

początek | lipiec

21.07 – A Day AT The Park 2012 @  Amsterdam, Holandia

LINE UP:

Richie Hawtin, Groove Armada (dj set), Green Velvet (live), Steve Lawler, Housequake, Jazzanova feat. Paul Randolph (live), Kraak & Smaak (live), Aeroplane (dj set), Chef’Special, Real el Canario, Dimitri Kneppers, De Man Zonder Schaduw, Dennis Ruyer, Arjuna Schiks (live), ONNO (live), Blake Jarrell

Miejsce: Amsterdamse Bos (NL)

Cena biletów: €52,50

Więcej info: www.adayatthepark.nl

początek | lipiec

21-29.07 – Tomorrowland 2012 @  Boom, Belgia

LINE UP:

MAINSTAGE:
Avicii, Fatboy Slim, Bloody Beetroots Dj set, Calvin Harris, Alesso, Thomas Gold, Cazzette, Qulinez, Rebecca & Fiona, MC Stretch,

CARL COX & FRIENDS:
Carl Cox, John Digweed, Marco Carola, UMEK, Cristian Varela vs Marco Bailey, Yousef, Jon Rundell, Nicole Moudaber, MC Gunner,

CAFE D’ANVERS:
Jamie Jones, Joris Voorn, Guy Gerber, Maceo Plex, Ultrasone, Hermanez, Massimo Girardi, Prinz, Phil Monday,

DIM MAK FIGHT CLUB:
Steve Aoki, Joachim Garraud presents Hillside West Invasion, Zeds Dead
Zedd, Angger Dimas, Sound of Stereo, Autoerotique, Felix Cartal, TAI, Mustard Pimp, Clockwork, Albin Myers, PeaceTreaty, South Central, Dan Sena, D.O.D., Jidax,

ABOVE & BEYOND GROUP THERAPY STAGE:
Above & Beyond, Gabriel & Dresden, Mat Zo, Jaytech, Super8 & Tab, Norin & rad, Boom Jinx, Nitrous Oxide,

Untitled! invites Dub Police:
Trolley Snatcha, The Others, Special Guest, Subscape, Eptic, Kastor & Dice, Hijak, Goldorak & Solpher, Jonas Lion, Daily, Ken Mac (from Pyramid), Rod Azlan,

Kne’Deep:
DJ Rush, Marco Remus, Fatima Hajji, Huma Noyd (live), Dejan Milicevic, J. Fernandes, B2B Skazi, Electric Universe, Yahel, John 00 Fleming, Firaga
Talamasca, Norion, Synsun,

We Play House Recordings:
Martyn, Solomun, Âme (live), Tama Sumo, Deetron, San Soda (live), Red D feat. Lady Linn, Gustaph & Saxman,

Q-dance:
Brennan Heart, Zany, The Prophet, Mark with a K, The Pitcher, DJ Ghost, Demoniak, Davoodi vs Bestien, Dr. Phunk, Gave, Mc Chucky,

Winterclubbing:
Dj P-Jay, Dj Vox-D, Dj Barto, Dj Luk, Deve & Matizz, Dimitri Wouters, Jean de Gand,

Twentyfive:
Dirty Doering, Piloka Krach (live), Danny Faber vs Sese, NU (live), Jake the Rapper, KooDoo vs La Maz

Miejsce: De Schorre, Boom (BE)

Cena biletów: BRAK

Więcej info: www.tomorrowland.be

początek | lipiec

25-31.07 – SuncéBeat 3 @ The Garden Tisno, Chorwacja

LINE UP:

DJ Harvey, Dimitri from Paris, Dennis Ferrer, Motor City Drum Ensemble, Jazzanova feat. Paul Randolph, Dixon, Henrik Schwarz, Kyle Hall, Morgan Geist, Alex Barck, Kerri Chandler, Karizma, Rich Medina, DJ Spinna, DJ Lefto, Craig Smith (6th Borough Project), Phil Asher, Ronnie Herel, Billy Davidson, Kev Beadle, Andy Ward, Gavin Kendrick, Terry Jones, Souldynamic, Luis Radio, Master D, Mark Stone, Marc Rowlands, Little Stevie, Sarah Favouritizm, Steve Butler

Miejsce: The Garden Tisno (HR)

Cena biletów: £105

Więcej info: www.suncebeat.com

początek | lipiec

27-28.07 – Global Gathering 2012 @ Stratford, Wielka Brytania

LINE UP:

MAIN STAGE:
Tinie Tempah (Live), Chase & Status (Live), Friendly Fires (Live), Maverick Sabre (Live), Labrinth (Live), Afrojack, DJ Fresh Presents Fresh/Live, Dot Rotten, The Japanese Popstars, Major Look, Micky Slim Ft. Majestic, Pete Jordan, Jem Atkins

A STATE OF TRANCE:
Armin van Buuren, Markus Schulz, Aly & Fila, W&W, Jochen Miller, Ashley Wallbridge

UKF BASS CULTURE:
Skrillex, Knife Party, Zane Lowe, Jaguar Skills, Feed Me, Funtcase & Krafty MC, Alvin Risk & Koan Sound, Plus Special Guest: Andy C: Alive

METROPOLIS & DIGITAL SOUNDBOY:
Nero (Live), Sub Focus (Live), Benga Ft. Youngman, Modestep, Flux Pavilion, Shy FX & Stamina, Friction & Linguistics, Doctor P, Borgore, Mistajam, 16Bit, Hype & IC3, Loadstar Ft. MC Texas, Citizen (Live), B Traits, Northbase

RINSE FM:
Magnetic Man, Boy Better Know Ft. Skepta, Ms. Dynamite, Zinc & Tippa, P Money, Emalkay, Marcus Nasty Ft. MC Ranking & Shantie, Plastician , Roska & Jamie George, N -Type, J:Kenzo & Royal T

GODSKITCHEN:
Above & Beyond, Ferry Corsten, Gareth Emery, John O’Callaghan, Cosmic Gate, Simon Patterson, TyDi, Giuseppe Ottaviani (Live), Orjan Nilsen, Mat Zo, Ummet Ozcan, Indecent Kearnage, Jordan Suckley, Mark Eteson

VISIONQUEST:
Visionquest (Seth Troxler, Shaun Reeves, Lee Curtiss, Ryan Crosson), Art Department, Davide Squillace, Lewis Boardman

ELECTRIC:
Annie Mac, Fake Blood, Jack Beats (DJ Set), Totally Enormous Extinct Dinosaurs (Live), The Zombie Kids
Screendeath, Marc Spence, Plus Special Guest: Steve Aoki

GLOBAL:
Jamie Jones, Joris Voorn & Nic Fanciulli (Exclusive Back to Back Set), Maceo Plex, Maya Jane Coles, Heidi, Eats Everything, Rudmental, Cinderellaman, Plus Special Guest: Sasha

HOSPITALITY:
Netsky (Live), High Contrast Ft. Jessy Allen & Dynamite MC, Camo and Krooked (Live) Ft. Ayah Marar, Danny Byrd (DJ set), Roni Size (Full Cycle Retro Set), London Elektricity (DJ set), Spy, Brookes Brothers, Logistics & Nu:Tone, Reso, TC, Fred V and Grafix, N3GUS, MCs & Hosts: Stamina, Wrec, Lowqui, Risky, AD, Script, Youthstar

TOOLROOM KNIGHTS:
Mark Knight (Live), Funkagenda, John Dahlback, Michael Woods, Paul Thomas, Stefano Noferini, Manuel De La Mare, Marc Storie, Plus Special Guest: Sander van Doorn

EC-LECTRICITY PRESENTS:
James Zabiela, Redlight, Hessle Audio (Pearson Sound, Ben UFO, Pangaea), Disclosure, Breakage, Mosca, Jackmaster, Roses Gabor (Live), Rockwell, George Fitzgerald

HOUSE:
Nicky Romero, Tommy Trash, Dada Life, R3hab, Rob Guson

Miejsce: Long Marston Airfield, Stratford (UK)

Cena biletów: £105

Więcej info: www.globalgathering.com

początek | lipiec

28.07 – Welcome To The Future 2012 @ Amsterdam, Holandia

LINE UP:

MAIN:
2000 and One, Anja Schneider, Bas Amro, Daniel Sanchez, Dennis Ferrer, Josh Wink, Juan Sanchez, MFD, Steve Bug

TECHNO:
Carl Craig, Derrick May, Dispar Vulgo, DVS1, James Ruskin, ROD, Steve Rachmad, Surgeon (live), Circus Beesmunt Soundsystem, De Man Zonder Schaduw, Homework, Karotte, Michel De Hey, Microove, Taras van de Voorde

FUTURE:
Art Department, David August, Dorine Dorado, Seth Troxler, Solomun, Pitto (live), Tom Ruijg(live), Garden, Acid Pauli, Boris Werner, Damian Lazarus, Nu, Olivier Weiter, Charles Davos (live), Moondrive (live)

BACKYARD:
Lone Striker, Mike Ravelli, Milan Meyberg, Newworldaquarium, Terry Toner

Miejsce: Het Twiske, Amsterdam (NL)

Cena biletów: €44.50

Więcej info: www.welcometothefuture.nl

początek | lipiec

SIERPIEŃ 2012

03-04.08 – Aquasella Festival 2012 @ Asturias, Hiszpania

LINE UP:

Agoria, Ben Sims, César Almena, Chris Liebing, Christian Wünsch, Damian Lazarus, Daniel Stefanik, Dave Clarke, Dj Nuke, DJ Koze, DJ Rush, Dr. Lektroluv, Exium, Fatima Hajji, Felix Da Housecat, Gkahn, Joris Voorn, Killa Productions (Ben Sims & Paul Mac), Maceo Plex, Mathias Kaden, Matias Aguayo, Michael Mayer, Nic Fanciulli, Óscar Mulero, Obi vs Julyuki, Paul Mac, Pepo, Reeko, Rynecologist, Stefanikaden (Daniel Stefanik & Mathias Kaden), Steve Lawler, Surgeon, Svreca, Technasia, The Zombie Kids, Christelle, Chusso, Darkrow, David Mallada, Delgado, Héctor Llamazares, Hugo Rolan, Richi Risco

Miejsce: Arriondas, Asturias (ES)

Cena biletów: €70

Więcej info: www.aquasella.com

początek | sierpień

04.08 – Dance Valley 2012 @  Amsterdam, Holandia

LINE UP:

MAINSTAGE:
Axwell, Afrojack, Above & Beyond, Goose (live), Thomas Gold, The Subs Live, Funkerman,

DIM MAK:
The Crookers, John Dahlbäck, Sidney Samson, Autoerotique

CHATEU TECHNO:
Marco Bailey, Pleasurekraft, Steve Rachmad, Secret Cinema, Michel De Hey, Wouter De Moor

LATIN LOVERS:
Mastiksoul, Jesse Garcia, Leroy Styles, Stefan Vilijn, Chris Rox, Jasper Clash

FULL ON FERRY:

Ferry Corsten, ATB, ALY & Fila, Robbie Rivera, Sied van Riel

ECLECTIC STAGE:
The opposites, Gers Pardoel Live, The Flexican ft MC Sef, The Partysquad, Vato Gonzalez ft. MC Tjen, Lady Bee, DJ Dyna, FS Green

HARDCORE STAGE:
Promo, Ophidian Live, Tommyknocker, Hellfish, Kasparov Live, Radium, G-Town Madness

DIGITAL SOUND BOY STAGE:
Pendulum DJ Set & Verse, Shy FX, Breakage, Ms Dynamite, B Traits

HARDSTYLE STAGE:
The Prophet, Alpha², Tatanka, Josh & Wesz, Geck-o, Hard Driver Live, A-lusion

Miejsce: Spaarnwoude, Amsterdam (NL)

Cena biletów: €55

Więcej info: www.dancevalley.com

początek | sierpień

04.08 – Eastern Electrics Festival 2012 @ Londyn, Wielka Brytania

LINE UP:

Jamie Jones, Kerri Chandler, Julio Bashmore, Joy Orbison, Maceo Plex, MK, Nina Kraviz, Tensnake, Pan-Pot, Sebo K, Crazy P, Nick Curly, Miguell Campbell, Richy Ahmed, Amirali LIVE, Geddes, 2020 Soundsystem LIVE, Greg Wilson, Ralph Lawson, Bicep, Dusky, Waifs & Strays, Trickski, Maxxi Soundsystem, Futureboogie DJs, Luca C & Brigante, Dan Williams, Serge Santiago, krankbrothers, Lorca, Luca C & Ali Love (Infinity Inc), Bill Patrick, Duff Disco, Danny Raper, Leon Vynehall, Black Diamond, Alfie

Miejsce: Area 12, Londyn (UK)

Cena biletów: £40

Więcej info: www.easternelectricsfestival.com

początek | sierpień

10-11.08 – Extrema Outdoor Belgium 2012 @ Houthalen-Helchteren, Belgia

LINE UP:

MIXED STAGE:
Sasha, Kevin Saunderson feat. Inner City (live), Gui Boratto (live), Maya Jane Coles, Pole Folder (live), Elektro Guzzi (Live), Jan Van Biesen, Tomaz

BREAKDOWN:
Roni Size & MC AD, LTJ Bukem & MC Moose, Addison Groove, Redlight & MC Dread, Mensah, Murdock, Oneman, Ed&Kim,

CIRCOLOCO:
Tania Vulcano, Maceo Plex, Matthias Tanzmann, Davide Squillace, Tale of Us, Andrew Grant, Sossa,

LA ROCCA REVOLUTION:
Magda, Solomun, Nic Fanciulli, X-Press 2, Karotte, Philip, Tofke, Joeri

VERSUZ:
Sander Kleinenberg, Basto, Funkerman, Peter Luts, Mr. Grammy, 2Dirty, DJ Licious, Tom Leclercq,

FEESTGEDRUIS:
Cassy, Guti (LIVE), Marc Houle, Ultrasone, Die Clique, Fernando Costantini, Michael Thoelen, Ode Maen,

LABYRINTH SHOWCASE ON FRIDAY:
Alex Dolby, Arado, Marco Faraone, Sascha Sonido, Ugur Yurt, Tom Dazing,

BAR A BAR:
Miguel Campbell, Jean Delaru, Christophe! vs. Seelen, David, DigitalFunk, Dominico

Miejsce: Kelchterhoef, Houthalen-Helchteren (BE)

Cena biletów: €70

Więcej info: be.extrema-outdoor.com

początek | sierpień

10-12.08 – SonneMondSterne Festival 2012 @ Saalburg, Niemcy

LINE UP:

THE PRODIGY, FATBOY SLIM, SKRILLEX, DEICHKIND, HOT CHIP, Steve Aoki LIVE, Digitalism, Fritz Kalkbrenner LIVE, Lexy & K-Paul feat. Marteria, Marek Hemmann LIVE, Gesaffelstein LIVE, Frittenbude, The Koletzkis, Vitalic LIVE, Ellen Allien, Matthias Kaden, Chris Liebing, Northern Lite, Turntablerocker, Tiefschwarz, Apparat, Rush, SebastiAn, Boris Dlugosch, Âme, Henrik Schwarz LIVE, Disco Boys, Karotte, Niconé, Sascha Braemer, Aka Aka feat. Thalstroem, Dirtyphonics, Felix Kröcher, Format:B, Channel X, Ilario Alicante, Frank Lorber, Egbert LIVE, Boogie Pimps, Divinity, John B., Camo & Krooked, Animal Trainer, Bruch&Junior, Ostblockschlampen, Breakfastklub, WassBass, Supershirt, Gunjah, Dorian Paic, Recognition LIVE, Juli Holz, Björn Störig, Erich Lesovsky, Reche&Recall, Schrempf vs. Zahni, Kid Simius, Supernasen, [email protected], Golden Toys, Bassraketen, Foss & Stoxx, Marcapasos LIVE, Markus Meinhardt, Green, Cannibal Cooking Club, X-ettl, Sexinvaders, Disco Diamonds, Küche80, Carolin Perscee, Brothers Incognito feat. Eve Justine, Dominic Pforte

Miejsce: Bleilochtalsperre, Saalburg (DE)

Cena biletów: €92

Więcej info: www.sonnemondsterne.de

początek | sierpień

16-18.08 – Pukkelpop 2012 @ Hasselt, Belgia

LINE UP:

CZWARTEK:

Björk, Bloc Party, Mark Lanegan Band, Feist, The Gaslight Anthem, Nero dj set, Laurent Garnier LBS Hot Chip, Modestep, Flux Pavilion, Borgore, Me First and The Gimme Gimmes, Modeselektor, Dada Life, Flying Lotus, tUnE-yArDs, The Horrors, Dirtyphonics, High Contrast feat. Jessy Allen & Dynamite MC, Frank Ocean, The Big Pink, Ghostpoet, Dorian Concept, Bleed From Within, KOAN Sound, Alt-J, No Ceremony///, SCNTST, The Zombie Kids, Stay+, Bush, Apocalyptica, Netsky Live, Social Distortion, Tinie Tempah, Example, Labrinth, Bowerbirds, Mumbai Science, Django Django, Touché Amoré, Of Monsters and Men, Lianne La Havas, Chiddy Bang, The Jezabels, The Computers, Sub Focus, Santigold

PIATEK:
The Stone Roses, The Afghan Whigs, Digitalism, Eagles of Death Metal, Two Door Cinema Club, Good Riddance, Crookers, Mark Ronson dj set Carl Craig presents 69 live, Camo & Krooked, Doctor P, The Tallest Man On Earth, SebastiAn Live, Fink , Joy Orbison, Every Time I Die, Len Faki, Charles Bradley & his Extraordinaires, letlive., Pangaea, Pearson Sound, Ben UFO, Brodinski, Dog Is Dead, Deaf Havana, Doorly, Breton, Friends, Lykke Li, Chase & Status DJ set and Rage, Grandaddy, Knife Party, Band of Skulls, Jamie Woon, Andy C & MC GQ, Goose, Jakwob Live, Apparat Band, Yashin, Willy Moon, Com Truise, Keane, Maxïmo Park, Blood Red Shoes, Kap Bambino, Bassnectar, Skindred, Willis Earl Beal, Oberhofer, Pollyn, Vondelpark, Baroness

SOBOTA:

Foo Fighters, The Black Keys, Wilco, Magnetic Man, Buraka Som Sistema, All Time Low, Tiga, Miike Snow, Enter Shikari, OFWGKTA, Jacques Lu Cont, Benga Live, Ms. Dynamite, The Jim Jones Revue, Graveyard, Stephen Malkmus and the Jicks, Hudson Mohawke, Trash Talk, Loadstar Live, Blawan, Troumaca, Devil Sold His Soul, Gemini, Jessie Ware,The Hives, A-Trak, Major Lazer, Diplo, The Cribs, Gesaffelstein (live), Ghost, Feed Me, Bob Mould performs ‘Copper Blue’, The Antlers, C2C, Pulled Apart By Horses, Daughter, Jamie N Commons, Ceremony, Howler, Dizzee Rascal, Dry The River, P Money, Refused, The Shins, Billy Talent, Dillon Francis, Light Asylum, Lower Dens

Miejsce: Kiewit, Hasselt (Limburg) (BE)

Cena biletów: €155

Więcej info: www.pukkelpop.be

początek | sierpień

11.08 – Loveland Festival 2012 @ Amsterdam, Holandia

LINE UP:

FIRE!:
Sven Väth, Dubfire, Extrawelt LIVE, Sébastien Léger, Secret Cinema, Egbert LIVE, DMZS

RISE:
Sasha, Gui Boratto LIVE, Maya Jane Coles, Cassy B2B Danny Howells, Aril Brikha LIVE, Juan Sanchez, Dimitri Kneppers

UNDERGROUND:
Solomun, Maceo Plex, Martin Buttrich LIVE, Butch, Arjuna Schiks LIVE, Olivier Weiter, DJ Contest Winner

T-DANSANT:
Fedde le Grand, Sander Kleinenberg, The Shapeshifters, Funkerman, Tom Novy, Roog

HOUSE:
Umek, Ron Carroll, Gregor Salto, Bingo Players, Shermanology, Benny Rodrigues

NEST:
Jimpster, Lovebirds, Miguel Campbell, San Proper, Tom Trago, Melon

Miejsce: Sloterpark, Amsterdam (NL)

Cena biletów: €55

Więcej info: lovelandfestival.nl

początek | sierpień

17-19.08 – Lowlands 2012 @ Biddinghuizen, Holandia

LINE UP:

Alborosie & Shengen Clan + Ikaya, Âme, Anstam, De Avonduren, Ane Brun, Bassnectar, Ben Howard, Benji B, Blaudzun, Bloc Party, The Black Keys, C2C, Clark, Dixon, DJ Rashad & DJ Spinn, Django Django, Dope D.O.D., Eagles of Death Metal, Ed Sheeran, Enter Shikari, Feist, Flux Pavilion, Foo Fighters, Henrik Schwarz, Holy Other, Hot Chip, Howler, James Vincent Mc Morrow, Jamie xx, John Talabot, Joris Voorn (live), Kasabian, Kees van Hondt, Knife Party, Krema Kawa, The Kyteman Orchestra, Letlive, Marcel Dettmann & Ben Klock, Mark Lanegan Band, Miike Snow, Movits!, Me First and the Gimme Gimmes, Nicolas Jaar live band, NJO Symfonieorkest o.l.v. Xian Zhang, Orgel Vreten, La Pegatina, Peaking Lights, Les Ramoneurs de Menhirs, Refused, Santigold, Skrillex, SMOD, Spinvis, Todd Terje, Triggerfinger, tUnE-yArDs, WhoMadeWho, Wilco, The xx

Miejsce: Biddinghuizen (NL)

Cena biletów: €207

Więcej info: www.lowlands.nl

początek | sierpień

24-26.08 – Creamfields 2012 @ Cheshire, Wielka Brytania

LINE UP:

SOUTH STAGE:
Avicii, Sebastian Ingrosso, Alesso Cazzette, Norman Doray, Syn Cole

NORTH STAGE:
David Guetta, Example, Afrojack, Nicky Romero, NERVO, Dimitri Vegas & Like Mike

CREAM IN ASSOCIATION WITH MIXMAG:
Above & Beyond, Gareth Emery, Markus Schulz, Judge Jules, Mat Zo, Gareth Wyn, Ben Gold, Rob Harnetty

SIZE MATTERS:
Steve Angello, Pete Tong, An21 & Max Vangeli, Third Party, Tim Mason, Qulinez, Special Guest: Benny Benassi

PRYDA FRIENDS:
Eric Prydz, John Digweed, Joris Voorn, Maya Jane Coles, Scuba, Sébastien Léger, Jeremy Olander, Fehrplay

BBC RADIO 1Xtra:
Skrillex, Skream feat. Sgt Pokes, Benga feat. Youngman, Andy C feat. MC GQ, Caspa, Flux Pavilion, Friction feat. Dynamite MC, Mistajam, Doctor P, Loadstar feat. MC Texas and Ikay, Koan Sound, Rudimental

ANNIE MAC PRESENTS:
Annie Mac, Major Lazer, Erol Alkan, Crookers, Madeon, Brodinski vs Gesaffelstein, Melé

FIRE IT UP:
Eddie Halliwell, Sander van Doorn, Mark Knight, Funkagenda, Michael Woods, Thomas Gold, Kryder, D.O.D

NATION:
Jordan Suckley, Andi Durrant, Anton Powers, Dave Whelan, Ian Longo, Denny Dowd, Sean Hughes, James Dutton, Ricochet Musica,

HED KANDI:
Phil Faversham, Sam Cannon, DJ Eibhlin, Sarah Louise, Steve Lewis (Percussion), Aimee Jay (Saxophone)

Miejsce: Daresbury, Cheshire (UK)

Cena biletów: €145

Więcej info: www.creamfields.com

początek | sierpień

25.08 – Mysteryland 2012 @ Amsterdam, Holandia

LINE UP:

BIG TOP:
Avicii, Deniz Koyu, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand, Hardwell, Martin Solveig

MONADE:
Aeroplane, Cajmere aka Green Velvet, Daniel Sanchez, Eats Everything, Loco Dice, Olivier Weiter, Reboot, Simian Mobile Disco, MC: Lex Empress

DUTCH:
Betatraxx, Cassius, Chuckie, Dillon Francis, Glowinthedark, Mitchell Niemeyer, Porter Robinson, Switch, Zedd, MC: Roga

FOOLS GOLD CLUB HOUSE:
A-Trak, Fake Blood, Riton, Rogerseventytwo, Tiga, Nobody Beats The Drum (live)

Visionquest:
Boris Werner, Dinky, Laura Jones, Ryan Crosson, Seth Troxler, Subb-an, William Kouam Djoko

Backxback | Nachtlab Meets Redbull:
Anton Pieëte, Bas Amro, Benny RODrigues, Dennis Ferrer, Eelke Kleijn, Hernan Cattaneo, Lilith, Michael Mayer, Mike Ravelli, Surgeon

Electric Deluxe Presents:
Jeff Mills, Len Faki, Perc, ROD, Speedy J, Xhin (live)

GZG:
De Man Zonder Schaduw, Juan Sanchez, Karotte, Monika Kruse, Moritz, Tim Green

Oi! vs Vage Gasten:
Full Crate, Goldie, Gomes, Henzel & Disco Nova, Trolley Snatcha, Zombie Nation

+ więcej

Miejsce: Floriade Terein Haarlemmermee, Amsterdam (NL)

Cena biletów: €67

Więcej info: www.mysteryland.com

początek | sierpień

25.08 – Voltt Loves Summer 2012 @ Amsterdam, Holandia

LINE UP:

Monolake (live), Gaiser (live), Mathew Jonson (live), Cari Lekebusch, Tale Of Us, Mathias Kaden, Deadbeat (live), Pan-Pot, PillowTalk (live), Raresh, Nicole Moudaber, tINI, Dürerstuben (live), Robag Wruhme, Slam (live), Marek Hemmann (live), Andreas Bergmann, Bart Skils

Miejsce: NDSM Docklands, Amsterdam (NL)

Cena biletów: €41

początek | sierpień

30.08 – 03.09 – Outlook Festival 2012 @ Pula, Chorwacja

LINE UP:

Ackboo, Acre, Adam Prescott, Addison Groove, Akala, Alby Daniels, Alexander Nut, Alix Perez, Altered Natives, Andy C, Ant TC1, Appleblim, Aries, Author (Live), Bad Education, Balkans Hifi, Barely Legal, Bay Beat Collective, Ben UFO, Big Joe, Biome, Blackboard Jungle, Blacks, Blawan, Blue Daisy, Boddika, Boyson, Breezak, Broke’n’£nglish, Brother Culture, BunZer0, Ca:ro, Calibre, Calyx, Cardopusher, CFSN DJ’s, Channel One, Chefal, Chimpo, Chungo-Bungo, Chunky, Commodo, Compa, Congo Natty Live, Conscious Sounds + King General, Count Skylarkin’, Crises, Cyrus, Daddy Freddy, Damu, Danman, Danny Wood, Darka, Darkside, Darksky, Dauwd, Dawa Hifi, DBridge, Defenders of Style, Desto, Digital Mystikz – Mala & Coki, Digitron, Disclosure, Dismantle, Disrupt, Distance, DJ Foster, DJ Fu, DJ Madd, DJ Marky, DJ Neffa T, DJ Q, DJ+, Djinn, Dub Boy, Dub Phizix, Dub Smugglers Sound System, Dub-4, Dubateers, Dubble, Earl Gateshead (Trojan Soundsystem), Earthpipe, El Fata, Elgato, Eliphino, Engine-Earz, Eniz, Fantastic Mr Fox, Farkas, Fat Freddy’s Drop, Finna, Finwa, Firehouse Sound, Fis-T, fLako, Flowdan, Friction, G Double, Gentleman’s Dub Club, George Fitzgerald, Gerra & Stone, Get Low Cartel, Girl Unit, Gold Panda, Goldie, Gorgon Sound, Gussie P, Gusto, Hatcha, Horseman, Hyetal, Hypeman Sage, I-Tal Jam Riddim Band, Icicle, Illum Sphere, Indigo, Inspirational Sounds, Iration Steppas, J:Kenzo, Jack Sparrow, Jacky Murda, Jah Billah, Jah Shaka, Jamie George, Jay 5ive, Jo Kira, Joe Rolet, Joker, Jon K, Jon-Roy, Jubei, Juma Phist MC, Kahn, Kelpe, Kenny Knots, Kidkanevil, Kidnap Kid, Killawatt, Klose One, Klute, Koan Sound, Kode 9, Kokoro, Kromestar, Kryptic Minds, Kuedo, Kydro, L-Wiz, LD50, Leadbelly, Lee Scratch Perry, Lenzman, Lil Silva, Limbz, Liondub, Loefah, Logan Sama, Lost, Lud Dub, Lurka, Lx One, Madam X, Maki Banton, Mantmast MC, Marcus Intalex, Marcus Nasty, Matt U, Matta, Max Romeo, MC AD, MC Andlar, MC Crazy D, MC DRS, MC Fokus, MC Fox, MC JC, MC Lowqui, MC Rafta, MC Ramin, MC Talisman, Mella Dee, Mensah, Mickey Pearce, Mighty Moe, Mosca, Moxie, Mr Williamz, Mungos Hifi, My Nu Leng, N-Type, Nanci & Phoebe, Navigator, Necessary Mayhem, North Base, Northern Lights, OBF, Octane & DLR, Oneman, Onra, Onset, Ossie, P Money, Pangaea, Paul Spymania, Pean, Pearson Sound, Phaeleh, Phife (A Tribe Called Quest), Pinch, Planas, Plastician, Prince Fatty, Pulsar, Quest, R1 Ryders, RackNRuin, Rattus Rattus, RDG, Reggae Rajahs, Reggae Roast, Remarc, Rich Reason, Riddim Tuffa, Rockwell, RootsInSession, Roska, RSD, Ruckspin, Rudimental, Rush, Safire, Sai, Sammy Dread, Scuba, Sencha & Peak Phine, Serial Killaz, Serum, Seven, Shepdog, Shock, Silent Witness, Silkie, Skeptical, Skittles, Skream, Sofie Loizou, Solo Banton, Soom T, Souls Of Mischief, SP:MC, Sparkz, SpectraSoul, Spyro, Squarewave, Stamina Mc, Stand High Patrol, Sticky, Strategy, Submob Crew, Submotion Orchestra, Sukh Knight, Survival, Systematic, T Williams, T-Man, Teebee, Tenor Fly, The Babylon Destruction Unit, The Beatnuts, The Bug, Flowdan & Daddy Freddy, The Disciples Feat Jonah Dan, The Four Owls, The Heatwave, The Prototypes, Thelem, Thinking, Toast, Tommy Gun, Tonn Piper, Transit Mafia, Trim, True Tiger, Tuesday Club DJ’s, Tunnidge, Twinkle Brothers, T_!, V.I.V.E.K, Valta, Vibration Lab, Vital Techniques, Von D, Walton, Weeding Dub, Westernsynthetics, Woz, XXXY, Youngsta, YT,n Zed Bias, Zinc, Zion Train

Miejsce: Fort Punta Christo, Pula

Cena biletów: £135

Więcej info: www.outlookfestival.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →