Festiwal Wiosny w Poznaniu

News

Wydarzeniem zamykającym tegoroczną edycję poznańskiego Festiwalu Wiosny będzie występ na żywo An On Bast i zaproszonych przez nią gości: Douglasa Greeda, SLG oraz Mooryca!

To już piąta edycja poznańskiego Festiwalu Wiosny. Jego oryginalna formuła, zbudowana wokół współczesnych interpretacji 'Święta Wiosny’ Igora Strawińskiego, pozwala na przyglądanie się bardzo różnym doświadczeniom artystycznym niemal w każdej dziedzinie sztuki.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Poznański Festiwal Wiosny od 2006 roku przygląda się zmaganiom polskich i zagranicznych artystów z tym dziełem. Z jednodniowego wydarzenia przemienił się z czasem w kilkudniowe spotkanie nie tylko z muzyką i tańcem, ale i sztukami wizualnymi. Piąta edycja dowodzi, że źródło to jest niewyczerpalne, a efekt poszukiwań ciągle interesujący dla publiczności. Wydaje się, że Festiwal Wiosny wpisał się już na stałe do kalendarza imprez kulturalnych Poznania.

 

„Święto Wiosny” pojawi się też w wersji elektronicznej w postaci muzyki prezentowanej przez An On Bast i jej gości. Cztery godzinne taneczne live-acty uslyszymy w niedzielę 21 marca 2010 roku od 23.00 w Blow Up Hallu w poznańskim Starym Browarze.

 

Oprocz An On Bast własne interpretacje „Świeta Wiosny” zagrają Douglas Greed (Freude am tanzen, Combination /Jena), SLG (Trapez, Channels /Lodz) oraz Mooryc (Apparition /Poznan). Wszystko to w vizualnej oprawie VJ NONTOY/Kobaltmasa.

 

Pełen program festivalu: www.festiwalwiosny.pl

Źródło: materiały organizatora

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →