Brian Eno gwiazdą Soundedit 2016 w Łodzi – BILETY!

2 617
Wydarzenie
Brian Eno gwiazdą Soundedit 2016 w Łodzi – BILETY!

W październiku w Łodzi odbędzie się 8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Gościem specjalnym imprezy będzie legenda ambientu - Brian Eno!

27-29 października Łódź będzie gościć Soundedit Festival, którego celem jest uświadamianie, że produkcja muzyczna to ważna dziedzina sztuki. To wydarzenie z pewnością wyróżnia się na tle innych, jest świetną okazją do wysłuchania znakomitych koncertów czy wymiany doświadczeń.
Podczas tegorocznej edycji będzie można uczestniczyć w spotkaniu z Brianem Eno. To absolutna legenda, wybitny muzyk, kompozytor, producent, laureat nagrody Grammy. Artysta przywiezie do Łodzi swoją najnowszą instalację dźwiękową – „The Ship”. Podczas uroczystej Gali muzyk otrzyma statuetkę „Człowieka ze Złotym Uchem” w uznaniu za całokształt swojej pracy producenckiej.
Brian Eno
Oprócz legendy ambientu na tegorocznej edycji Soundedit usłyszymy również Brodkę, wokalistę kultowego zespołu Bauhaus – Petera Murphy’ego czy Raz Dwa Trzy.
Tradycyjnie już Soundedit to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim spotkania, warsztaty i prelekcje wybitnych gości. Jak co roku Łódź odwiedzą producenci, kompozytorzy i artyści odpowiedzialni za brzmienie wielu legendarnych płyt, singli i nagrań. Nie zabraknie więc oficjalnych oraz zakulisowych opowieści, które stanowią o charakterze i są podstawową wartością Festiwalu. Hasło Soundedit ‘16 pozostaje bez zmian: „I Am The Sound”.
Bilety na festiwal Soundedit dostępne są za pośrednictwem naszej bileterii Biletomat.pl.
27-29.10 – Soundedit’16 @ Łódź