Festiwal Prawie Nad Morzem zadba o regenerację Waszych sił i dobre samopoczucie

Fot. Materiały organizatora
Eventpromo
Prawie Nad Morzem to nie tylko muzyka i występy live

Organizatorzy szczecińskiej imprezy Prawie Nad Morzem zapowiedzieli szereg atrakcji. W ciągu 3 dni eventu będzie można poszukać ukojenia i wewnętrznej harmonii w jodze, medytacji i innych rozwijających aktywnościach.  

Prawie Nad Morzem to nie tylko muzyka i występy live

Pierwszy szczeciński festiwal muzyki elektronicznej Prawie Nad Morzem zapowiedziany jest na weekend 13-15 maja. Organizatorzy nie ukrywają, że chcą stworzyć sporej wielkości wydarzenie o międzynarodowym charakterze, w którym udział weźmie blisko 5000 osób. Oprócz znakomitej oferty muzycznej do eventu przekonać mają również atrakcje związane ze zdrowiem, urodą i rozwojem duchowym.

Ostatnie lata rozbudziły w nas także potrzebę refleksji na temat naszej cywilizacji oraz jej wpływu na zdrowie. Dlatego postanowiliśmy, że połączymy festiwal z marketem less waste oraz przestrzenią Ocean Awakening (Przebudzenie Oceanu), w której każdy będzie mógł zregenerować siły i wziąć udział w zdrowych praktykach wywodzących się z tradycji jogi i ayurvedy, czyli medycyny naturalnej.

– czytamy w informacji prasowej

Festiwal Prawie Nad Morzem zadba o regenerację Waszych sił i dobre samopoczucie

Trzy festiwalowe dni zostaną wypełnione muzyką, tańcem i inspiracją. Wszystko to będzie wydarzać się pomiędzy 5 scenami powiązanymi z nowym miejscem na mapie Szczecina – Halą Odra. Przestrzeń ta znajduje się w podwórku ukrytym pomiędzy budynkami portowymi, czyli miejscu, które nie było dotychczas znane mieszkańcom miasta. SOA (FESTIWALOWA STREFA OCEAN AWAKENING) zadedykowana jest regeneracji sił i relaksacji. Znajdziesz tu świątynię wypełnioną najlepszymi życzeniami, wibracją mantr i olejków terapeutycznych oraz muzyką graną na żywo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Codziennie będzie można wziąć udział w zajęciach jogi wraz z medytacjami. Nasi tutorzy przeprowadzą różnego rodzaju warsztaty rozwijające świadomość i zdrowe praktyki. To tutaj swoje usługi będą oferowali również masażyści, lokalni rękodzielnicy i mistrzowie parzenia herbaty ayurwedycznej. Na scenie pojawią się także wyjątkowi DJ-e grający ciepły, relaksacyjny trans i artyści grający na wyjątkowych instrumentach na żywo. Jest to strefa bez alkoholu, za to z pyszną wegańską i bezglutenową kuchnią, świeżymi sokami i naturalną kombuchą.

– zapowiadają organizatorzy Prawie Nad Morzem

LINE-UP OCEAN AWAKENING STAGE

Piątek

12:00 OPENING CEREMONY

MEDITATION & INTENTION

HEALING CHANTS

YOGA with MEDITATION

LIVE MUSIC: LOCAL ARTISTS

DJ SET: BOARDING PASS

OPEN DECKS / HEALING CHANTS

Sobota

5:30 A.M. SUNRISE MEDITATION

HEALING CHANTS / OPEN DECKS

YOGA with MEDITATION

5 P.M. SUNSET CACAO CEREMONY with INTENTION & ECSTATIC

DANCE

DJ SET: KOREA EZEO + VJ LOLA

OPEN DECKS / HEALING CHANTS

VISUALS ALL DAY & NIGHT

Niedziela

5:30 A.M. SUNRISE MEDITATION

HEALING CHANTS / OPEN DECKS

YOGA with MEDITATION

DJ YOGINIKA

5 P.M. SUNSET CLOSING CEREMONY WITH INTENTION

Prawie Nad Morzem – kto zagra w tym roku?

Przypomnijmy, że na imprezie wystąpią m.in: Adana Twins, Alex Waligóra, Ariel1, Beatfoot, Bexa, Boarding Pass, Catz 'n Dogz, Cherry aka Breakntune, Daniel Stetting, Daniel Zachodni, Dawid Korniak, Deaf Can Dance, Deep’a & Biri, Duss, Gigee, Gigi b2b Weikum, Quiddo, Hatelove, Holiday80, Jerzy Przeździecki live, Joanna i inni.

Festiwal Prawie Nad Morzem zadba o regenerację Waszych sił i dobre samopoczucie
Fot. Materiały organizatora

Prawie Nad Morzem – gdzie kupić bilety?

Pierwsza edycja Prawie Nad Morzem z pewnością będzie wyjątkowa! Pamiętajcie, że bilety możecie nabyć na stronie Biletomat.pl w cenie 300 zł.

Kup bilet na festiwal Prawie Nad Morzem!

Biletomat.pl
300 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →