Festiwal Boogie Brain odkrywa karty na 2009

News

Miasto Szczecin po raz kolejny stanie się areną międzynarodowego festiwalu nowych brzmień - Boogie Brain. 17 i 18 lipca zagrają min. Prosumer i Murat Tepeli, Jazzanova i wielu innych

Festiwal „Boogie Brain” integrować będzie działania muzyczne, filmowe, multimedialne i warsztatowe. Na dwóch scenach – na terenie Parku Kasprowicza i Teatru Letniego zaprezentują się didżeje i live acty wyznaczający współczesne trendy światowej muzyki elektronicznej i rockowej alternatywy.

W ciągu dwóch dni 17 i 18 lipca na ogromnej scenie Amfiteatru w Szczecinie (Teatr Letni) usłyszymy dźwięki z pogranicza brzmień dubstep łączących w sobie energię londyńskiej ulicy i jamajskiego soundsystemu, futurystyczny, dancefloorowy jazz okraszony najlepszymi wokalizami, house z przemożnym wpływem muzyki funk i soul, broken beat/west london sound, organiczne, korzenne reggae oraz pionierów i legendy stylu drum’n’bass – jednego z najbardziej wpływowych muzycznych „wynalazków” z Wielkiej Brytanii, a także, co jest bezprecedensowym wydarzeniem w Polsce, Roya Ayers’a, inspirującego kilka generacji artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oprócz działań stricte muzycznych, w ramach „Boogie Brain”, realizowane będą projekty towarzyszące: koncert „Jazz na Betonowcu”, społeczny projekt „Młodzi Aktywni / Active Minds” oraz sentymentalna podróż do fascynującego Szczecina lat 60-tych XX wieku w projekcie „Chłopcy z Sorrento”.

Pierwsza edycja festiwalu (22 i 23 sierpnia 2008 roku) pokazała, że ogromna wola i determinacja pozwala na stworzenie imprezy muzycznej na najlepszym światowym poziomie, przyciągającej rzeszę młodych i inteligentnych ludzi. Dzięki Festiwalowi „Boogie Brain” Szczecin stał się pierwszym polskim miastem, które gościło takich artystów jak: 4hero, Jazzsteppa czy Mala (Digital Mystikz).

 

 

Na tegorocznej edycji festiwalu Boogie Brain usłyszymy min. Sabbia (Ros) & J. Mazurkiewicz live, Eastwest Rockers, Robert Owens, Inner City Dwellers, Jazzanova, Scratch Perverts, Robert Busha feat. Eva Navrot, Tymański Yass Ensemble, Prosumer & Murat Tepeli feat. Elif Bicer, Roy Ayers, DJ Storm & MC Rage, Coki & Sgt Pokes

 

więcej:

17.07.2009 Festiwal Boogie Brain Dzień 1

18.07.2009 Festiwal Boogie Brain Dzień 2

http://www.boogiebrainfestival.pl/Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →