Festiwal Audioriver spełnia świąteczne marzenia dzieci

Festiwale News

Festiwal Audioriver rusza ze świąteczną zbiórką prezentów. I ty możesz spełnić marzenia potrzebujących dzieci z Płocka.

Audioriver Festival dziękuje miastu Płock

Audioriver to festiwal, który od ponad 13 lat nieodzownie związany jest z Płockiem. W tym roku organizatorzy postanowili podziękować miastu i  jego mieszkańcom za wspólnie spędzone lata festiwalowych doświadczeń. W tym celu chcą sprawić, by święta były powodem do radości dla jak największej ilości mieszkańców, a zwłaszcza tych, którzy ciepła potrzebują w życiu najbardziej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival - fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver Festival 2019 – fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver dla dzieciaków – charytatywna akcja organizatorów festiwalu

Akcja Audioriver dla dzieciaków to inicjatywa fundacji Jest Akcja!, organizatora Audioriver i miasta Płock. W ramach przedsięwzięcia, 122 wychowanków płockich placówek opiekuńczo-wychowawczych ma szanse otrzymać swoje wymarzone prezenty.

Darczyńcą może zostać każdy z nas. Wystarczy wybrać jeden z wymarzonych upominków i podarować go maluchom. Oprócz podarunków zgromadzonych w ten sposób, organizatorzy Audioriver przekażą placówkom opiekuńczym prezenty w postaci najpotrzebniejszych rzeczy codziennego użytku i sprzętów RTV/AGD. Więcej szczegółów na temat zbiórki znajdziecie tutaj.

Audioriver Festival 2020 – data przyszłorocznej edycji

Przypomnijmy, że przyszłoroczna edycja Audioriver odbędzie się 24-26 lipca 2020 w Płocku. Więc informacji znajdziecie tutaj.

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →