Festiwal Audioriver przedstawia UNKLE

News

Nadszedł dzień odsłonięcia kolejnego asa z talii gwiazd płockiego festiwalu. Na Audioriver wystąpi grupa UNKLE w pełnym koncertowym składzie!

Grupa UNKLE to niemal ikona, z którą na przestrzeni ostatnich 14 lat współpracowali tacy wokaliści, jak Thom Yorke (Radiohead), Richard Ashcroft (The Verve), Ian Brown (The Stone Roses), Ian Astbury (The Cult), Mike D. (The Beastie Boys) czy Josh Homme (Queens of the Stone Age).

Naprawdę trudno było w ostatnich latach nie natknąć się na takie hity, jak „Rabbit In Your Headlights“, „In a State“ czy „Reign“. UNKLE produkowali albumy South i Oasis, tworzyli muzykę do filmów „Iniemamocni“, „Sexy Beast“ i „GOAL“ oraz remiksowali m.in. Queens Of The Stone Age, Depeche Mode, Massive Attack, Beck, Oasis czy Roberta Planta. W ubiegłym roku wydali powalający, trzeci album autorski „War Stories“, którym szturmem wbili się na rockowe terytoria. Ich koncert gwarantuje, że scena Audioriver zamieni się w wulkan energii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To jednak nie koniec koncertowego, ale i gitarowego grania, bo przed UNKLE na głównej scenie wystąpi grupa A Mountain of One, którą porównuje się do Arthura Lee, Santany i Pink Floyd. Recenzenci na całym świecie zachwycają się ich zeszłorocznym albumem „Collected Works“, wieszcząc zespołowi ogromną sławę. Sprowadzenie do Polski A Mountain of One to kolejny dowód na to, że organizatorzy mają oczy i uszy szeroko otwarte na najciekawsze zjawiska w muzyce.

A co powiecie na sceniczną walkę scratchów z żywymi bębnami, remiksowanie na żywo i doskonałego mistrza ceremonii? Takie atrakcje na plaży zapewnią Jungle Drummer vs DJ Fu feat. MC LowQui.
Pierwszy z nich to jeden z najlepszych perkusistów drum and bassowych, współtworzący formację London Elektricity Live, czyli koncertowe wcielenie muzyki Tony’ego Colmana. DJ Fu to z kolei perfekcyjny turntablista, który dzięki wielkiej pasji i muzycznej złości jest idealnym partnerem dla wybitnego perkusisty.

Tym sposobem znamy już trzynaście grup i artystów solowych, którzy w dniach 1-2 sierpnia 2008 zagrają na płockiej plaży. UNKLE, AMO1 i Jungle Drummer vs DJ FU feat. MC Lowqui dołączyli do plejady w składzie Loco Dice, Dave Seaman, Shapeshifter live, Agoria, Kalabrese and his Rumpelorchestra, Damian Lazarus, 2020 Soundsystem live, Extrawelt, Guy Gerber i Martin Buttrich. „Kolejnych artystów podamy dopiero po 26 maja, czyli wraz ze startem sprzedaży biletów w wyższej cenie. Poznacie nasze kolejne argumenty, ale wtedy będzie już za późno na zakup karnetu po 25 pln za oba dni. Argumenty będą mocne, więc już dziś doradzamy wcześniejsze zaopatrzenie się w wejściówki.“ – zapowiada Łukasz Napora, rzecznik prasowy Audioriver.

Więcej informacji o artystach znajdziecie na:
www.myspace.com/unkle
www.myspace.com/amountainofone
www.myspace.com/junglevsfu

Bilety dostępne w sieci www.ticketpro.pl
www.audioriver.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →