FEST Festival wychodzi przed szereg i potwierdza tegoroczną datę festiwalu

News
FEST Festival

Na tę wiadomość czekało wielu. FEST Festival 2021 odbędzie się zgodnie z planem w dniach 11-14 sierpnia. "Za chwilę poznacie pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji FEST Festivalu" - brzmi treść wpisu organizatora.

FEST Festival wie, jak wzbudzić w ludziach euforię. A dokładniej u tych, którzy od dłuższego czasu wyczekiwali wieści na temat ich ulubionego festiwalu. Blisko 3 miesiące bez znaku życia i braku jakichkolwiek wieści ze strony Follow The Step – organizatora imprezy – nie zwiastowały poprawy bieżącej sytuacji. W najmniej spodziewanym momencie wszystko zmieniło się o 180 stopni.

Fest Festival. Wszystko zgodnie z planem

Na bieżąco informujemy was o coraz to nowszych przypadkach odwołań swoich imprez przez naszych przyjaciół z zachodnich krajów. Jeszcze dzisiaj informowaliśmy o odwołanej edycji Melt Festival w Ferropolis, natomiast kilka godzin później piszemy o czymś zupełnie przeciwnym. I to na naszym rodzimym podwórku. 53 sekundowy materiał wideo zamieszczony na facebookowym profilu FEST Festival z dołączonym do niego wpisem rozwiewają wątpliwości, co do faktycznej organizacji imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Polsce odbywają się już pierwsze koncerty, a cała branża przygotowuje się do najbliższego lata. Dzięki wytycznym Ministerstw Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych wiemy, że będziemy mieli możliwość zrealizowania FEST Festivalu 2021 w Chorzowie. W Parku Śląskim 11-14 sierpnia ponownie zagra muzyka! Informacje, które zostały niedawno przedstawione przez premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johsona, poruszyły cały europejski rynek muzyczny i spowodowały podjęcie decyzji w sprawie organizacji wielu festiwali w Europie, takich jak Boardmasters Festival, All Points East Festival, Parklife Festival, Dauwpop Festival czy Paaspop Festival. Wiadomości te napełniły nas optymizmem i zapałem do podejmowania kolejnych działań przy organizacji FESTa.

FEST Festival 2019 Official Aftermovie

Na ten moment, wypracowane przez nas rozwiązania pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy sytuację i będziemy na bieżąco dostosowywać nasze plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych. Za 5 miesięcy ponownie spotkamy się na festiwalu, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Za chwilę poznacie pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji FEST Festivalu.

Czy faktycznie nic nie stoi na przeszkodzie w pełnej organizacji festiwalu? Czy podobną drogą pójdą inne projekty skupione na plenerowej odsłonie swoich wydarzeń? Oby tak było. Jednak na faktyczne i stu procentowe potwierdzenia radzilibyśmy poczekać do samego końca. Sytuacja zarówno w Polsce, jak i na świecie, jest dynamiczna jak nigdy wcześniej. Niemniej, trzymamy kciuki.

Zdjęcie główne – Fot. Zuzanna Sosnowska

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →