FEST Festival 2021 bez precedensów: są nowe elektroniczne ogłoszenia

Facebook/Fest Festival
Festiwale News
FEST Festival 2021 z nowymi ogłoszeniami

FEST Festival 2021 to nowa nadzieja festiwalowiczów. Po wczorajszym ogłoszeniu Audioriver oraz wycofaniu się z gry OFF Festivalu, jest to największe muzyczne wydarzenie w Polsce we wciąż pandemicznych realiach. Na dziewięciu scenach zaprezentują się wykonawcy z kompletnie różnych artystycznych biegunów. Dziś ujawniono obszerną listę przedstawicieli elektroniki, którzy zagrają podczas imprezy.

FEST Festival 2021, czyli największy hit tego lata

Nie zdziwię się, jeśli ten rok okaże się dla chorzowskiej imprezy rokiem przełomowym. Fani muzycznych wydarzeń z pewnością nie zapomną letniej posuchy i tego jednego eventu, który okazał się wyjściem z marazmu. FEST Festival 2021 tworzy niejako pandemiczny precedens i wypływa na szerokie wody. Organizacja tak ogromnej imprezy w obecnych warunkach to jedno, a rozszerzanie swojej działalności – drugie. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie przecież największą: dłuższą, na większym terenie i z większą ilością scen. Sam line-up powinien zaś zachwycić każdego, niby nie da się zadowolić wszystkich, a jednak… Organizatorzy chorzowskiego eventu dosłownie stają na rzęsach, aby to stwierdzenie obalić. Scena popowa, alternatywna, rockowa, hip-hopowa, elektroniczna: każda jedna została naprawdę należycie zagospodarowana.

Przeczytaj także: Klub Smolna przejmie jedną ze scen na FEST Festival

FEST Festival 2021 z nowymi ogłoszeniami

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Facebook/FEST Festival

Fest Festival 2021 na przekór wszystkim i wszystkiemu

Wydarzenie, jak zresztą każda impreza masowa, zmaga się z olbrzymimi trudnościami, wynikającymi z pandemii COVID-19. FEST Festival jednak owe problemy pokonał, stosując dość kontrowersyjne środki. Nie można jednak mieć ciastka i zjeść ciastka: ceną za odbycie się eventu w ogóle, było zaadresowanie go jedynie do osób zaszczepionych.

Zobacz również: Fest Festival 2021 to pewniak, ale…

Oczywiście w pewnych kręgach wywołało to protesty oraz falę niezadowolenia. Odpowiedź organizatorów była jednak jasna i stanowcza.

‼️ Przyjęcie szczepionki przez większość populacji to jedyny warunek, abyśmy wrócili do normalności ‼️

– czytamy w informacji prasowej wydarzenia.

FEST Festival 2021 z nowymi ogłoszeniami

fot. Zuza Sosnowska

FEST Festival 2021 – nowe ogłoszenia: Raban Stage 2021 by 175 BPM

Na samym początku chorzowski festiwal zapowiedział parę dużych nazwisk ze sceny elektronicznej m.in.  KygoPurple Disco MachineOfenbach, czy Robina Schulza.

Do tego zacnego grona dołączają kolejni artyści: A.M.C, AL/SO, Atom, Bad Company UK, Bifidus Aktif, Buhhaj, Dillinja, Dirty Doe, DJ Hype, Document One + MC Felon, Emperor, Ferro, Friction, Ginee, Greenhouse Effects, Handra, Harriet Jaxxon, Hash, Kanine, Keeno, Kove, Krzyku, Mad Cannabeatz, Maduk, Mampi Swift, Marky + MC GQ, Mia Twin, Neverafter, Noi, Phace, Pogan, Protest, Ros, Sick, Some Minds, Tilt, Tom Encore, Unglued, Wonter i Zaluk.

FEST Festival 2021 - nowe ogłoszenia: Raban Stage 2021 by 175 BPM

FEST Festival 2021 – line-up Raban Stage

Co sądzicie o takiej reprezentacji sceny elektronicznej na FEST Festival 2021?

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →