Fatima Al Qadiri zapowiada nowy album „Medieval Femme”

News
Fatima Al Qadiri powraca 

Barwna artystka Fatima Al Qadiri zapowiada pierwszy od pięciu lat solowy album Medieval Femme.

Fatima Al Qadiri powraca 

Urodziła się w Senegalu, wychowywała w Kuwejcie, a obecnie mieszka w Berlinie. Jedna z najbardziej kreatywnych producentek muzyki elektronicznej, posługująca się całym wachlarzem stylów – od juke po trance, niebawem powróci z nowym materiałem.

Fatima Al Qadiri zapowiedziała właśnie, że swój premierowym album Medieval Femme wyda w wytwórni Hyperdub. Jego premiera przewidziana jest na 14 maja na płycie CD i 23 lipca na winylu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fatima Al Qadiri i arabska poezja 

10-utworowy Medieval Femme inspirowany jest klasyczną poezją arabskich kobiet i wykorzystuje średniowieczne instrumentarium, takie jak lutnia, piszczałki i organy, prezentując je w nowoczesnej oprawie produkcyjnej. To pierwszy solowy album Al Qadiri od wydanego w 2016 roku znakomitego Brute. W międzyczasie artystka nagrała ścieżkę dźwiękową do filmu Atlantics i wydała EP-kę Shaneera.

Krążek Medieval Femme już teraz zapowiada singiel Malaak, który możecie posłuchać poniżej.

Fatima Al Qadiri – Malaak

Al Qadiri wydawała do tej pory muzykę nakładem tak cenionych wytwórni, jak Hyperdub, Tri Angle, UNO NYC i Fade To Mind oraz Warp (jako członkini grupy Future Brown). Artystka współtworzy również kolektyw GCC, którego to prace trafiły m.in. do nowojorskiego Museum of Modern Art (MoMA). Jej ostatnie wydawnictwo to EPka Shaneera, opublikowana w 2017 roku i eksplorująca arabską kulturę queer.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →