Fatboy Slim zapowiada nowy festiwal. W line-upie duże nazwiska

fot. materiały promocyjne
News
Kto zagra oprócz Fatboy Slima?

Trzydniowy festiwal odbędzie się w listopadzie w Wielkiej Brytanii. Kto wystąpi na nim oprócz Fatboy Slima?

Nowy punkt na festiwalowej mapie

W nowe przedsięwzięcie promowane przez Fatboy Slima zaangażowani są tacy artyści jak Groove Armada, Jodie Harsh, Idris Elba i Eats Everything. Festiwal, który odbędzie się w brytyjskim Somerset, nosi nazwę All Back To Minehead. Rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 21 listopada. Oczywiście na imprezie będzie występował sam Fatboy Slim, który zapowiada trzy dni „miłości, tańca, śmiechu i niezwykłej zabawy”.

Mamy arenę, mamy klub i wiele innych miejsc. Moim zamiarem jest zagranie jak największej liczby koncertów. To miejsce ma wszystko. Pełna zabawa, scena jest przygotowana.

– wyjaśnia Fatboy Slim

Fatboy Slim All Back To Minehead
Fot. Materiały promocyjne

Kto zagra oprócz Fatboy Slima?

Główną gwiazdą festiwalu będzie grupa Groove Armada, która obchodzi właśnie 25-lecie koncertowania, i która zapowiedziała, że w tym roku wycofa się z występów na żywo. Oprócz muzyki możemy spodziewać się również imprezy w basenie, brunchu, silent disco, przebieranek, lekcji tańca, bingo i warsztatów artystycznych. Bilety są obecnie dostępne w cenie 255 funtów (co daje trzy noce imprezowania), wliczając w to bilet i zakwaterowanie. Więcej informacji na temat All Back To Minehead znajdziecie tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pełen line-up festiwalu prezentuje się następująco: Fatboy Slim with special guests… Bklava, Ben Hemsley, DJ Ox, DJ Paulette, Dance System, Dorothy’s Fortress, Eats Everything Presents History of Rave, Flava D, Girls Don’t Sync, Groove Armada (DJ Set), Horse Meat Disco, House Gospel Choir, Idris Elba, Jodie Harsh, Junior Simba, Lizzie Curious, Luke Una, Mele, Mighty Dub Katz, Pizzaman, Raw Silk, Reggae Roast, Sasha B, Sarah Story, Sean Brosnan, Southern Fried Records All Stars, Sports Banger Mega Rave, Storken, Storm Mollison, Syreeta, The 2 Bears Rave, Tom Everett, Tibasko & Woody Cook.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →