Fatboy Slim nada dzisiaj wieczorem livestream z Sidney Myer Music Bowl

News
Kochacie remiksy? Bo Fatboy Slim tak!

Stęsknieni za koncertami i wyjściami do klubów? My też! Dlatego zachęcamy was, abyście dziś wieczorem spróbowali do swoich czterech ścian wpuścić nieco imprezowej atmosfery. Wszystko to za sprawą livestreamu, który poprowadzi w mediach społecznościowych Fatboy Slim.

Fatboy Slim na żywo, ale w domu

Norman Quentin Cook, znany szerzej jako Fatboy Slim, zapowiedział na czwartkowy wieczór transmisję swojego seta, który zagrał na początku obecnego roku w wyjątkowej urody amfiteatrze Sidney Myer Music Bowl, w Melbourne.

Livestream rozpocznie się o godz. 20:00 na kanałach społecznościowych serwisu DJ Mag: Facebooku, YouTube’ie i Twitchu. Pierwotnie Fatboy Slim w najbliższy weekend miał wystąpić na Coachelli, jednak z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. Artysta z tego powodu chciał przygotować dla swoich fanów coś wyjątkowego, co podniesie ich na duchu w trudnym czasie samoizolacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fatboy slim

Sidney Myer Music Bowl

Fatboy Slim w Sidney Myer Music Bowl dał koncert 24 stycznia. Jego set był transmitowany na żywo i szturmem podbił Internet. Brytyjski DJ zaprezentował wszystkie swoje klasyczne hity, a także zagrał kilka miksów innych wykonawców.

Fatboy Slim – legendarna postać sceny klubowej

Norman Cook aka Fatboy Slim, urodził się 31 lipca 1963 roku w Wielkiej Brytanii. Od samego początku swojej kariery związany jest z wytwórnią Skint Records, dla której wydał m.in. albumy You’ve Come A Long Way, Baby oraz Halfway Between The Gutter And The Stars.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →