Fala – Pawilon nad Wisłą i wrzesień w pięknym stylu

Eventpromo
Fala - Pawilon nad Wisłą

Fala - Pawilon nad Wisłą to jedna z tych licznie obleganych miejscówek nad wodą, które tak wieczorami, jak i popołudniami tętnią życiem. Chętnie odwiedzane przez lokalsów, jak i przyjezdnych - sprawdźcie, będzie się tam działo w najbliższym miesiącu!

Fala – Pawilon nad Wisłą i trochę błękitnego nieba

W Fali jest bar, jest strefa gastro, jest plaża. A wszystko to w ścisłym centrum Warszawy. Żyć, nie umierać! Jeśli interesuje Was miejscówka, która połączy ideę slow life z energetycznymi imprezami, to dobrze trafiliście. Jest czas na chill, ale jest też czas na zabawę. Fala – Pawilon nad Wisłą zapewni Wam komplet weekendowych wrażeń. Relaks na leżaku i sączenie drinka? Plenerowe kino z najlepszymi blockbusterami oraz filmowymi klasykami? DJskie sety i szaleństwo na parkiecie? Fala – Pawilon nad Wisłą dostarczy Wam dokładnie tego, czego akurat potrzebujecie.

Fala - Pawilon nad Wisłą

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fala – Pawilon nad Wisłą. Co słychać nad wodą?

Dzieje, się dużo, oj, dzieje się. Włodarze warszawskiej Fali nie ustają w staraniach, by przyciągnąć do swojego lokalu jak najwięcej nowych twarzy oraz oczywiście sprawić, by starzy bywalcy nadal chętnie rezerwowali leżaki i próbowali swych sił na tanecznych parkietach. W wakacje Fala – Pawilon nad Wisłą był oblegany – i nic nie zapowiada, by we wrześniu coś miało się zmienić. Szczególnie biorąc pod uwagę, że miejscówka intensywnie szykuje się na najbliższą przyszłość.

Fala – Pawilon nad Wisłą – program na wrzesień

Końcówka lata w Fali – Pawilonie nad Wisłą zapowiada się niezwykle interesująco i przede wszystkim, różnorodnie. Gwarantujemy, że ci, którzy zdecydują się wpaść na tamtejszą plażę, nie poczują się rozczarowani.

Fala - Pawilon nad Wisłą

9 września – Plenerowe Kino nad Wisłą

Fala – Pawilon nad Wisłą zaprasza na bezpłatne, plenerowe kino. W najbliższą środę wyświetlany będzie znakomicie przyjęty film – Whiplash.

10 września – Wino i Malowanie

Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji, zabawić się w francuskiego impresjonistę czy amerykańskiego abstrakcjonistę, nic straconego. Na evencie w Fala – Pawilon nad Wisłą popuścicie wodze swojej kreatywności, dacie ujście inspiracji, uwolnicie pomysły. Malarstwo intuicyjne, natchnienie płynące ze sztuki, wino, doskonałe towarzystwo oraz własnoręczne malowanie obrazu. Koniecznie sprawdźcie Wine and Paint Party w Fala – Pawilon nad Wisłą.

11 września – Dj Krzaku na fali

Tego dnia, a właściwie wieczora, stery za konsoletą w Fala – Pawilon nad Wisłą przejmie z pewnością Wam znany DJ Krzaku. Czego zatem możemy się spodziewać? Na pewno orientalnie brzmiących sampli oraz niesztampowych muzycznych tropów. W najbliższy piątek Fala – Pawilon nad Wisłą wybrzmi egzotyką w najlepszym, klubowym wydaniu.

12 września – OLD School DISCO vs NU DISCO

Fala – Pawilon nad Wisłą w sobotnią noc proponuje imprezę, która pogodzi gusta nawet najbardziej wymagających muzycznych freaków. Tego wieczora, na parkiecie przeplatać się będą rytmy pochodzące nawet z lat 70., z najnowocześniejszymi wpływami muzyki disco house czy indie dance. O odpowiedni klimat w Fala – Pawilon nad Wisłą zadbają  FreedomSound & Afrofonik. Nie możecie opuścić tej potańcówki!

16 września – Plenerowe Kino nad Wisłą

Fala – Pawilon nad Wisłą zaprasza na bezpłatne, plenerowe kino. Już za dwa tygodnie w środę będzie można tam obejrzeć film Stand By Me.

23 września – Plenerowe Kino nad Wisłą

Fala – Pawilon nad Wisłą zaprasza na bezpłatne, plenerowe kino. Pierwszego dnia astronomicznej jesieni będzie można tam obejrzeć do bólu letni film, czyli Tamte dni, tamte noce.

27 września – Siksa

Koncert Siksy, promujący nowy album Zemsta na wroga, który ukazał się 4 września nakładem Anteny Krzyku, początkowo miał się odbyć 5 września w Fali, jednak ze względu na niekorzystne warunki pogodowe został przeniesiony na 27 września do klubu Pogłos

Koniecznie wpadajcie do Fala – Pawilon nad Wisłą, aby razem pożegnać lato!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →