Facebook szykuje zmiany w live-streamach

News Galeria
Facebook szykuje zmiany w live-streamach

Nowe funkcjonalności Facebooka mają wesprzeć twórców oraz małe biznesy poszkodowane przez pandemię COVID-19.

Facebook chce pomóc w trakcie pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa dotkliwie obchodzi się z wieloma branżami gospodarki. Co za tym idzie, znaczna część społeczeństwa pozbawiona jest dochodów. Zarabiać nie mogą m.in. twórcy, którzy praktycznie całą swoją działalność przenieśli do Internetu. To właśnie m. in. dla nich Facebook przygotował nową ofertę.

Żeby wesprzeć artystów oraz małe biznesy, planujemy dodać możliwość pobierania opłat za dostęp do live-streamów dla stron na Facebook’u – poinformowało na oficjalnej stronie Facebook’a.

Nowe funkcje Facebooka okażą się skuteczne?

Opłaty mogą być pobierane za różnego rodzaju materiały video udostępniane na Facebooku. Chodzi zarówno o koncerty, występy, jak i szkolenia, konferencje czy dyskusje. Dodatkowo Facebook planuje ponownie uruchomić funkcję Live With, pozwalającą na dodanie innej osoby do live-streamu. Pojawi się również opcja wsparcia organizacji non profit. Zmiany mają być wprowadzone ciągu najbliższych tygodni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Facebook

Wszystkie szczegóły i regulamin związany z nowymi opcjami ma być udostępniony publicznie w ciągu najbliższych dni. Mechanizmy mające wspomóc twórców w czasie pandemii wprowadził ostatnio też m. in. Spotify. Czas pokaże, czy rozwiązania te okażą się skuteczne i pozwolą artystom oraz firmom wypracować zysk.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →