Fabric otworzy się ponownie z dużą pompą

News
Fabric z ponad milionowym wsparciem

Słynny londyński klub Fabric planuje 42-godzinny weekend otwarcia wypełniony po brzegi muzyką.

Fabric powróci do życia już latem

Fabric to miejsce, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać żadnemu fanowi muzyki elektronicznej. Swoją wyjątkową renomę klub zawdzięcza głównie niesamowitym bookingom oraz niemalże perfekcyjnemu soundsytemowi. Fabric to także wytwórnia, nakładem której wydawane są kompilacje – Fabric oraz Fabric Live.

Teraz ten londyński klub, jako jeden z pierwszych w stolicy UK, ogłosił datę ponownego otwarcia. Fabric musiał zostać, oczywiście, zamknięty na czas pandemii koronawirusa. Wszyscy spragnieni muzyki na żywo będą mogli przyjść na wielki 42-godzinny weekend otwarcia kultowej miejscówki już 25 czerwca. Do wszystkich sceptycznych – tak, chodzi o czerwiec 2021.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fabric otworzy się ponownie

Fabric – bilety na weekend otwarcia już dostępne

Nie ogłoszono jeszcze żadnych nazwisk w line-upie, ale format wygląda na podobny do legendarnych corocznych weekendowych obchodów urodzin Fabric. Może więc być naprawdę grubo.

Fabric dobre wieści ogłosił  za pośrednictwem Twittera. Co ciekawe, już teraz można kupować bilety zarówno na czerwcową imprezę, jak i na eventy lipcowe.

Brytyjskie raporty mówią o tym, że wszyscy dorośli w Wielkiej Brytanii powinni zostać zaszczepieni właśnie do czerwca tego roku. Wtedy ma też nastąpić na Wyspach dużo obluzowanie w zasadach dotyczących lockdownu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →