Fabric 38 należy do M.A.N.D.Y!

News

Już 14 stycznia ukaże się w sprzedaży kolejna, 38 kompilacja spod szyldu The Fabric. Twórcami są Patrick Bodmer i Philipp Jung czyli - M.A.N.D.Y!

Patrick Bodmer razem z Philipp’em Jung’em współtworzy duet M.A.N.D.Y. W dwójkę, wraz z projektem Booka Shade, współpracują już od ponad 10 lat, ale samo M.A.N.D.Y narodziło się w 2001 roku! Niedługo później, w wyniku kooperacji z Thomasem Koch’em (DJ T) powstała  wytwórnia GetPhysical, która odniosła olbrzymi sukces zarówno komercyjny jak i artystyczny!

Płyty ukazujące się na Get Physical sprzedają się 'na pniu’ a grane są praktycznie przez wszystkich dj’ow naszego globu! Pete Tong dwukrotnie uznał jedna z wczesnych produkcji M.A.N.D.Y  'Tonite’ jako ’Essential Tune’ swojego show w BBC Radio1.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od tego czasu duet nie próżnował – niezliczona ilość remix’ow, własne produkcje i występy w liczących się klubach Londynu, Paryża, Barcelony, Genewy. Regularnie grywają tez podczas nocy Cocoon w Amnesi na Ibizie!

Obok Tiefschwarza, Tobi Neuman’a, Ricardo Villalobos’a i Dj T są zaliczani do grupy najlepszych producentów tzw. „nowej niemieckiej elektroniki”. Wkrótce ukaże się ich nowa płyta, a także remixy dla Rex the Dog, the Knife i Donauwellen.

Bardzo trudną rzeczą jest stworzenie jednej płyty, która zawierałaby wszystko co się chce. Ograniczenie to czas. Zawsze staraliśmy się nie być w 100% „minimalni”, ponieważ to nie jest nasz styl. Staramy się być elastyczni muzycznie. Wybieramy utwory, które mogą istnieć samodzielnie, ale z drugiej strony wprowadzają dobry flow dla całego mixu. Oczywiście nie można przesadzać z hitami lub grać tylko melodyczne utwory. Mix powinien delikatnie cię poprowadzić i jakby mówić: „to jest nasza interpretacja aktualnych dźwięków”. Trochę starych numerów, trochę nowych.” – M.A.N.D.Y

Fabric 38 to 25 utworów, które niewątpliwie tworzą pewną poetyczną historię. Kompilacja pełna jest różnorodnych dźwięków. Niemal każdy z mixów prowadzi odbiorcę w inny świat. Pełno tu deepu, melodii, ciężkich funkowych basów. Nie zabraknie też wspaniałych twórców jak: Gui Boratto, Lucio Aquilina, Audion, Booka Shade czy tez Dubfire.

Tracklista:

01Intro: Franco Bianco – Noches de Superacion /Robag Wruhme, Wighnomy Brothers and Rolf Oksen – Rolf Auf Seinem Auskukk
02 Yello – Bananas To The Beat
03 Minz – Darkslide
04 Guillaume & The Coutu Dumonts – Mederico
05 Quarion – Karasu (Crowdpleaser Remix)
06 Gui Borrato – Tipologia (Lucy Remix)
07 Mark-Henning – Sticknote
08 Decimal – Idiosynkratik
09 Lucio Aquilina – My Cube
10 Booka Shade – City Tales (Dub)
11 DJ Yellow & Astrid Suryanto – To The Top (Guy J Remix)
12 Dubfire – I Feel Speed (Audion Remix)
13 Toni Rios – Chorizo
14 Robag Wruhme, Wighnomy Brothers and Rolf Oksen – Dopamin
15 Poxy Music – Warpaint (Claude VonStroke Remix)
16 Djinxx & X-Pansul – Spanish Kebab
17 Matchbox – U Can Get Sonar
18 Deadset – Farm House
19 DJ T – The Dawn (Geiger Remix)
20 Simon Flower – The Whisper (Mark August Remix)
21 Raz Ohara –Kisses– (Kabuto&Koji Carnea Rmx)
22 Basic Soul Unit – Tunnels (Sebo K & Metro Remix)
23 Lopazz – 2fast4u (Julian Remix)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →