Extrawelt live w Prozak 2.0 – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Specjaliści od wysublimowanej elektroniki - duet Extrawelt - wystąpią 7. grudnia w krakowskim klubie Prozak 2.0. Przedsprzedaż biletów na wydarzenie prowadzą Muno.pl i Biletomat.pl.

Arne Schaffhausen oraz Wayan Raabe rozpoczęli karierę muzyczną na poczatku lat 90-tych. Grywali wtedy w niewielkich klubach w rodzinnym Hamburgu. Kilka lat później zakupili niezbędny do produkcji muzyki sprzęt, co dało początek projektowi Extrawelt.
Rozgłos przyniosł im maxi singiel „Soopertrack / Zu Fuss” z 2005 roku dla należącej do Jamesa Holdena wytwórni Border Community. Następnie otrzymali propozycje współpracy z Traum Schallplatten i Cocoon Recordings, nakładem której w 2008 roku ukazał się świetnie przyjęty album „Schöne Neue Extrawelt„. 3 lata później wydali kolejny krążek, zatytułowany „In Aufruhr„.
Aktualnie dużą popularnością wśród DJ-ów i słuchaczy cieszy się najnowszy release „The Inkling„, z którego utworów z pewnością nie zabraknie w live Extrawelt w krakowskim Prozaku. Duet wystąpi przed tamtejszą publiką 7. grudnia.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →