Exlight Records – polski label z 2 trackami w zestawieniu Beatport TOP100

News
Exlight Records - młoda wytwórnia z potencjałem

Digitalowa wytwórnia płytowa Exlight Records prowadzona przez Michała Baranowskiego z przytupem weszła w nowy rok.

Exlight Records – młoda wytwórnia z potencjałem

Exlight Records została powołana do życia w 2019 roku. Założył ją Michał Baranowski, menadżer projektów muzycznych i producent związany z branżą przeszło od dekady. Baranowski swoją przygodę z dźwiękami rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej w klasie perkusyjnej. Przeprowadzka do Londynu, późniejsze projekty producenckie oraz organizacja wydarzeń kulturalnych, zaowocowała zainteresowania rynkiem fonograficznym.

Jego label skupia się na promocji młodych artystów. Pierwsze sukcesy wytwórni pojawiły się wraz z początkiem 2021 roku. W TOP100 sklepu z muzyką cyfrową Beatport pojawiły się dwa single wydane przez Exlight Records. Mowa o chicagowskim duecie Samuel Sonder & Frank Bono z utworem Want Me [Melodic Techno & House] oraz o nagraniu The Nights Over [Tech House], którego autorem jest TedC z Wielkiej Brytanii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TedC – Nights Over

Samuel Sonder & Frank Bono – Want Me

Exlight Records – plany na 2021 rok

Label zapewnia wsparcie przy tworzeniu oferty bookingowej i organizacji wydarzeń muzycznych. Niestety, wiele celów rozpisanych na nowy rok pokrzyżował COVID. Mimo tego, ekipa nie poddawała się i walczyła dalej. Wytwórnia ma plany wydawnicze aż do końca kwietnia. Baranowski obiecuje, że pojawi się wielu nowych artystów, których z pewnością warto będzie posłuchać. Życzeniem Michała na 2021 rok jest jeszcze większa promocja polskich artystów w naszym kraju i poza jego granicami.

exlight records - młoda wytwórnia z potencjałem

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →