Legendarny duet powraca! Everything But The Girl wyda pierwszy od 24 lat album studyjny

fot. xsound.com
News
Everything But The Girl z nowym albumem

Nowa płyta Everything But The Girl ma ukazać się wiosną 2023.  

Powrót po prawie ćwierćwieczu milczenia

Gdyby był 2015 rok, to napisałbym „gimby nie znajo”. No ale w kalendarzu widnieje rok 2022, gimnazjów już nie ma, więc mogę jedynie z radością poinformować, że zespół Everything But The Girl, który powinna znać każda osoba 30+ interesująca się muzyką elektroniczną, powróci w przyszłym roku z nowym albumem studyjnym.

Everything But The Girl są prawdopodobnie najbardziej znani ze swojej piosenki Missing z 1994 roku, która została zremiksowana przez Todda Terry’ego w 1995 roku i wylądowała na topowych pozycjach światowych list przebojów. Również w Polsce utwór ten był niezwykle popularny i czasem nawet można usłyszeć go w radiu. Wcześniej zespół nagrał kilka coverów oraz współpracował z mistrzami trip hopu, Massive Attack.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po komercyjnym sukcesie singla duet tworzony przez małżeństwo Tracey Thorn i Bena Watta zawiesił działalność. Miało to związek z tym, że u Watta zdiagnozowano rzadką chorobę autoimmunologiczną zwaną zespołem Churga-Straussa. W jej wyniku trafił on do szpitala na 10 tygodni. Watt wydał w 2012 roku pamiętnik zatytułowany Patient, w którym wspominał swoje doświadczenie poczucia bliskości śmierci z powodu choroby, jak również swój powrót do zdrowia.

Everything But The Girl – Missing (Todd Terry Remix)

Everything But The Girl z nowym albumem

Wszystko wskazuje jednak na to, że małżeństwo nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Thorn napisała bowiem w tym tygodniu na Twitterze, że para powróciła do nagrywania wspólnej muzyki.

Po prostu pomyślałem, że chcielibyście wiedzieć, że Ben i ja stworzyliśmy nowy album. Wyjdzie on na wiosnę przyszłego roku 

– zdradziła w mediach społecznościowych Thorn.

Thorn w swojej solowej karierze wydała wiele albumów, a także opublikowała swój pamiętnik Another Planet: A Teenager in Suburbia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →