Etapp Kyle powraca z EPką do labelu Berghain

News
etapp kyle wydaje nową EPkę

Etapp Kyle wydaje nową EPkę. Najnowsze wydawnictwo ukraińskiego producenta ukaże się nakładem Ostgut Ton. Premiera jeszcze w marcu.

Etapp Kyle – z ukraińskiego miasteczka do murów Berghain

Historia tego artysty to piękna ilustracja tego, jak wiele zależy od pasji i determinacji. Etapp Kyle to producent urodzony w 1987 roku w małym miasteczku w zachodniej części Ukrainy. Jako nastolatek odbierał klasyczne wykształcenie muzyczne, ale to nie Bach czy Paganini mieli ukształtować jego gusta, a kluby. Podczas lat studiowania w Moskwie, Kyle rozwijał swoją pasję do muzyki elektronicznej oraz stawiał swoje pierwsze kroki za deckami. Tak w pocie czoła rodził się jego styl, będący wynikiem uwielbienia dla przestrzennego, mrocznego, pełnego detali techno.

Etapp Kyle – Aplha

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po latach rezydentury w moskiewskim klubie ARAMA 17, Etapp Kyle, podczas jednego z wypadów do Berlina, przez przypadek natknął się na postać Bena Klocka, co zaowocowało pierwszymi wydawnictwami w Klockworks. Tak narodził się jeden z najciekawszych producentów naszych czasów. Zany ze swojego zamiłowania do detali brzmieniowych muzyk, rozpoczął swoją karierę, która trwa po dziś dzień. Jego najnowsze produkcje ukazują się nakładem Ostgut Ton i to właśnie w tym labelu artysta wyda swoją nadchodzącą EPkę o tytule Nolove.

Etapp Kyle – nowe EP – Nolove

Nolove ukaże się 20 marca. Premierze minialbumu towarzyszyć będzie cyfrowa wystawa, która odbędzie się w dwóch ukraińskich miastach. Na nowym wydawnictwie znajdziemy 4 utwory.

Pierwszy z nich, zatytułowany tak samo, jak EPka,  z którym mieliśmy już okazję się zapoznać, doczekał się artystycznej oprawy w postaci filmu. Ten klip to wizualna eksploracja korzeni kulturowych rejonu, z którego pochodzi artysta. Najeżony symboliką, stara się oddać ducha Bukowiny, dawniej terenów należących w części do Mołdawii, podkreślając przy tym problemy budowania tożsamości rozdartych problemami geopolitycznymi rejonów.

Etapp Kyle – Nolove, zobaczcie klip do pierwszego kawałka z EPki

Jeśli Etapp Kyle i jego dźwięki trafiają w Wasze gusta muzyczne, to na pewno ucieszycie się na wiadomość, że muzyka będziemy mogli usłyszeć już za 3 tygodnie – 21 marca w stołecznym klubie Smolna.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →