Imprezowy luty w klubie Eskulap – BILETY!

News

Poznański klub Eskulap nie zwalnia tempa! Na luty zaplanowano szereg interesujących wydarzeń muzycznych, na które już teraz możecie nabyć bilety na muzikanova.pl.

Po niezwykle udanych styczniowych imprezach, w tym inaugurcyjnego cyklu Paris Calling! z udziałem Breakbota z wytwórni EdBanger, poznański klub Eskulap nie zwalnia tempa! Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny Tresor z udziałem założyciela wytwórni KanzleramtHeiko Lauxa!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W kolejnym miesiącu czeka nas duża dawka muzyki z najwyższej półki. Już w pierwszy weekend lutego gwiazdą kolejnej edycji Paris Calling będzie jeden z głównych reprezentantów wytwórni GigoloPlay Paul. Dokładnie tydzień później, 12 lutego 2010 roku, cykl OffStage Night Deluxe gościć będzie niezwykle interesujący szwedzki zespół Little Dragon, który promować będzie swój najnowszy album „Machine Dreams”.

 

 

Niepospolite ruszenie fanów dubstepu, czyli Dubcity 2 odbędzie się w Eskulapie 19 lutego 2010 roku. Pierwsza edycja, z udziałem Skreama, Bengi, Scuby i Shackletona, zgromadziła w klubie niemal tysiąc osób! Tym razem Poznań odwiedzą m.in.: Hatcha, Chef oraz N-Type.

 

Wśród pozostałych wydarzeń z pewnością warto zwrócić uwagę na imprezę I love Ed Rush. Każdy, kto ma choć najmniejszą orientację w muzyce drum&bass, zapewne zetknął się z twórczością Rusha. Niewątpliwie jest on jednym z najbardziej cenionych producentów swojego gatunku.

 

 

Na duże zainteresowanie publiczności może też liczyć Killa Kela – jeden z najlepszych beatbokserów na świecie. Jego występ zaplanowany jest na 27 lutego 2010 roku.

 

Już teraz możecie nabyć u nas bilety na wszystkie główne wydarzenia muzyczne, które bedą miały miejsce w poznańskim klubie Eskulap w lutym 2010 roku.

ZAMÓW BILETY NA MUZIKANOVA.PL

29-01-2010 – Tresor 67 – Ornamentalism: Heiko Laux

05-02-2010 – Be Electrified & Paris Calling pres. Play Paul

12-02-2010 – OffStage Night Deluxe: Little Dragon

13-02-2010 – I love Ed Rush!

19-02-2010 – Dubcity – Allstars Edition

27-02-2010 – Killa Kela – Live Show

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →