Spore zmiany w poznańskim Eskulapie

News

Jeden z najstarszych klubów w Polsce, poznański Eskulap, tej jesieni rozpoczyna nowy etap swojej działalności. Wnętrze zostało przebudowane, by muzyka elektroniczna mogła zadomowić się w nim na stałe.

Kultowy poznański Eskulap na dobre wraca do elektroniki, a przestrzeń klubowa zostanie podzielona na dwa niezależne muzyczne obszary. Usamodzielniony funkcjonalnie górny floor otrzyma roboczą nazwę Eskulap:::bassen, nie tylko z powodu nowego wystroju. Stanowić on będzie niezależną część klubu z własnym wejściem i samodzielnym programem. Nieco później pojawi się tam dzienna część klubowo-pubowa.

Górny floor, czyli Eskulap:::bassen
Dzięki faktycznemu oddzieleniu dolnej i górnej części Eskulapa, wiele imprez nocnych będzie mogło odbywać się bez zwracania uwagi na duże koncerty na dolnej sali, i to nie tylko w weekendowe wieczory.

Zobacz też: kalendarz koncertów i imprez w poznańskim Eskulapie

Pierwszą okazją do sprawdzenia w jakim kierunku idą zmiany będzie startujący 10 października International Day Off/Futurista z udziałem Heartthroba, gwiazdy minimalu przez lata związanej z Richim Hawtinem, Troy’em Pierce’em i Magdą.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →