Już dziś Ernesto Ferreyra i Gilles Peterson w Czwórce

Wywiad

Chcecie powspominać Audioriver 2011? Już dziś o godzinie 23.00 na antenie Czwórki Radia z Wizją zabrzmi set didżejski Ernesto Ferreyry. Będzie można także posłuchać wywiadu z Gillesem Petersonem.

Pochodzący z Argentyny Ernesto Ferreyra zagrał jednego z lepszych setów podczas tegorocznego Audioriver. Występ artysty został zarejestrowany przez Czwórkę za pomocą kamer i sprzętu audio i zostanie dziś wyemitowany w audycji „Na cztery ręce”

W trakcie programu Hubert Augustyniak zaprasza także do wysłuchania wywiadu Eweliny Grygiel z Gillesem Petersonem – ikoną BBC Radio 1, który promuje nowe trendy w muzyce i wpływa na globalne gusta już od kilkunastu lat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wywiad z Gillesem Petersonem już dziś w Czwórce po 23. Od poniedziałku na muno.pl

Wszystkich, którzy przegapią rozmowę z Gillesem na antenie Czwórki zapraszamy na muno.pl gdzie na początku przyszłego tygodnia umieścimy do obejrzenia ten wywiad. Podobnie będzie z artystami z kolejnych odcinków audycji „Na cztery ręce”

W następnych audycjach Czwórka – Radio z Wizją nada sety takich artystów, jak: Bomb The Bass, Robag Wruhme, Shaun Reeves, Vitalic, Supermayer, Paul Kalkbrenner, Sven Väth, TeeBee czy Pan-Pot. Hubert Augustyniak zaprasza też do posłuchania wywiadów m.in. z Nu:Tone, Trentemøller’em, Loadstar, czy DJ Marky’m.

Zapraszamy!

Fot: Bartosz Bajerski

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →