Erlend Øye jesienią w Polsce – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Lider Kings Of Convenience i The Whitest Boy Alive z zespołem zagra 3 października w Krakowie, 4 października w Warszawie, a trasę zakończy 5 października w Poznaniu. Bilety już w sprzedaży!

Erlend Øye to jedna z największych osobowości europejskiej sceny. Jego unikalny głos znają nie tylko fani Kings Of Convenienece i The Whitest Boy Alive, ale też miłośnicy Röyksopp. Charakterystyczny wokal Erlenda słyszymy w wielkich hitach „Poor Leno” oraz „Remind Me„. Muzyk pochodzący z Bergen jest także uznanym didżejem oraz producentem.
Świetnie przyjęto jego solowy krążek „Unrest” z udziałem znakomitości sceny elektronicznej: Morgana Geista i Prefuse 73. Zarówno w gitarowym, jak i w bardziej elektronicznym wydaniu, Erlend lubiany jest przede wszystkim jako twórca chwytliwych i niezwykle stylowych piosenek.
Na trzech koncertach w Polsce wraz z 6-ciosobowym zespołem Erlend Øye będzie promował swój najnowszy album „Legao„, który ukaże się na początku września. Erlenda Øye i Islandczyków zobaczymy 3 października w krakowskim klubie Studio, 4 października w stołecznym Basenie, 5 października w klubie Eskulap w Poznaniu.


Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →