Eric Hilton z Thievery Corporation wydał solową płytę

News Muzyka Galeria
Nick Hilton

Krążek Infinite Everywhere dostępny jest już na platformach streamingowych.

Eric Hilton solowo po raz drugi

Eric Hilton to amerykański dj, multiinstrumentalista, kompozytor i producent muzyczny, a także współzałożyciel (z Robem Garzą) zespołu Thievery Corporation. Jest również właścicielem kilkunastu barów i restauracji w Waszyngtonie. Trzy lata temu Hilton mógł w końcu dopisać do swojego CV również solową działalność muzyczną, bowiem właśnie  w 2017 roku zadebiutował ze swoją pierwszą samodzielną płytą Peace Bureau Inner City Booms LP. Teraz na rynek trafiło kolejne wydawnictwo sygnowane jego nazwiskiem. Infinite Everywhere, zawiera 10 utworów i trwa 32 minuty.

25 lat spędziłem w Thievery Corporation, teraz otwieram się na kolejne 25 lat muzycznej twórczości solowej – komentuje z przymrużeniem oka Hilton.

Eric Hilton tęskni za latami 90.

Hilton na swoim albumie zagrał prawie wszystkie partie instrumentów. Utwory osadził na  nowoczesnych brzmieniach i teksturach, pozwalając słuchaczom zanurzyć się relaksujących,  zwiewnych dźwiękach. Znajdziemy tutaj przykładowo leniwie jazzujący Leaving the Hive, ambientowy Expert Dreaming z miękkim echem pianina i The Strange Daze z dubowym pochodem basów. Nad całością unosi się zaś rave’owa nostalgia z lat 90.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →